Wpis z mikrobloga

miana została wysłana na kwarantannę, a dwie kolejne zmiany musiały pracować po 12h dziennie żeby nie było zaległości(tak wiem, kołchoz motzno). od kiedy tydzień temu wróciłem do pracy jestem traktowany jak trędowaty. z osoby która raczej była lubiana, a przynajmniej tolerowana ze względu na to, że nigdy nie byłem konfliktowy i każdemu chętnie pomagałem zmieniłem się w jakiegoś wroga numer jeden. część osób w ogóle nie mówi mi cześć, a druga część
  • Odpowiedz
@Drail A wiesz że przedsiębiorca pracuje czasem więcej niż 18h na dobę? Mi się zdarzało A potem przywrownaj to do 8h z możliwością chorobowego, urlopem dniami wolnymi od pracy, bez ryzyka że coś się zepsuje i np. Nic nic nie zrobisz lub stracisz. Fakt że można zarobić ale i wszystko stracić więc jak przedsiębiorca straci to pracownik też ale nie polityk hihi to taka sztuczka
  • Odpowiedz
  • 5
@bartez_94

Ja mam etat dyspozytora medycznego. 4800 netto/mies. Ale w tym jest właśnie ten dodatek 1600 brutto brutto i jeszcze jeden covidowy od firmy.
Na karetce to około 40zł/h ale na umowie zlecenie więc realnie wychodzi jakieś 26 zł.
Są ratownicy którzy mają wyłącznie swoją działalność. Wtedy ilość godzin to kwota na fakturze, która się wystawia. Trzeba sporo się #!$%@?ć, żeby zarobić przy tym zusie i podatkach co teraz mamy.
  • Odpowiedz