Wpis z mikrobloga

@suluf: tu jest inaczej, stop counting, you wont steal the elections...

No czas pokaze, kto jest mad.

Ja gwarantuje, ze 12 grudnia (EC) Trump pokona w walce na noze ( ͡° ͜ʖ ͡°) a moze i szybciej.
@suluf: z ta walka na noze to z laserowego gniewu dzidy, ehh, widac, ze nie znasz klasykow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anyway - nie do konca. Pa ma glosowac - jesli bedzie flip - wbrew vox populi. Dopoki nie zobacze Bidena skladajacego przysiege - nic nie jest pewne.
@suluf: z ta walka na noze to z laserowego gniewu dzidy, ehh, widac, ze nie znasz klasykow ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Student_AWAS: Albo może jestem trochę bardziej osadzony w rzeczywistości ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pa ma glosowac - jesli bedzie flip - wbrew vox populi.


@Student_AWAS: to i tak przegrał.
@Student_AWAS: Albo może jestem trochę bardziej osadzony w rzeczywistości ?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@suluf: a ja tam lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Student_AWAS: to i tak przegrał.


@suluf: zależy jak na to patrzysz. Ogólnie EC jest po to, by demokracja nie zepsuła republiki - oczywiście USA dalekie jest od ideału, ale to nadal najlepsze co mamy. Stąd jest nadzieja w
@Student_AWAS: chłopie brzmisz jak rozhisteryzowane fanki i fani Hilary podczas ostatnich wyborów. Oni też żyli fantazja że ktoś zmieni wynik wyborów bo im się nie podoba, a oni mieli chociaż argument o wygranej większości głosów ludności. na razie się zapowiada że będzie miał prawie 40 elektorów więcej niż Trump.