Wpis z mikrobloga

Jako, że zostałem wyzwany od pisowskich trolli:
https://www.wykop.pl/wpis/53369585/zaplusuj-w-3-sekundy-to-potezny-dyspozytor-tomasz-/#comment-189273323
i zostałem wrzucony na czarną listę, więc nie mogę się tam już wypowiedzieć, więc wyjaśnię sytuację tutaj. Wszystkie komentarze jakie zostały tam usunięte były próbą wytłumaczenia, że nie powinien zamieszczać tego mema, bo narobi problemów temu dyspozytorowi. Doskonale świadczy o tym fakt, że usunął także swoje wpisy, bo nie pasowałyby narracji o pisowskich trollach. Jeszcze gdyby nie skomentował to pewnie bym odpuścił. Także polecam ostrożnie podchodzić do tego co @Radek41 pisze w przyszłości. Jedyne na czym mu zależy to na tych kilku plusach, które zbierze, żeby bordo się utrzymało, a dobro dyspozytora ma tak naprawdę gdzieś.
Wołam tych co się dopytywali co się tam wydarzyło (jeśli niepotrzebnie to przepraszam):
@absoladoo @Matias_Moa_Viecki @jutokintumi
I tych co się tam próbowali wypowiedzieć:
@PiccoloGrande @szynszyla2018 @wrobel7 @Sebus_PL @Fire998 @LilyOfTheValley @-PPP-
#bekazbordo #zello
  • 35
@Polanin:

żeby bordo się utrzymało, a dobro dyspozytora ma tak naprawdę gdzieś.

ale sam dyspozytor powiedział że on to *rdoli, niech leci na jego imie i nazwisko, ma być pacjent przyjęty także fałszywą troską o dobro dyspozytora sie nie zasłaniaj bo jego co innego obchodzi a nie jego tytuły czy dobra.
@Renard15: Zdajesz sobie sprawę, że mówiąc łagodnie naginał procedury. Czym innym jest mówić coś takiego jak myślisz, że Cię słucha parę czy nawet kilkadziesiąt osób, które są w tej samej sytuacji, a czym innym jest rozgłaszanie tego na cały kraj gdzie zawsze znajdzie się jakiś "społecznik" dla którego celem życia jest szukać ludzi, którzy nie przestrzegają prawa.
@Renard15: I tylko o to nam wszystkim chodziło. Niech chłop robi co musi, ale to nie musi iść w świat. Jak chociaż jednej osobie pomoże to bedzie dobrze. Byle z niego ktoś z naszych dzielnych rządzących nie zrobił kozła ofiarnego.
i tak ktoś zacznie robić, wszystkich nie upilnujesz


@Renard15: To, że inni coś robią nie usprawiedliwia robienia tego samego. Dopiero jak nie robisz czegoś co robią inni,a nie powinni świat staje się odrobinę lepszy.