Wpis z mikrobloga

#telewizory

1. Szukaj telewizora 55 cali w jakiejś rozsądnej cenie 2-2,5k.
2. Przeglądaj, szukaj, analizuj, zapytaj na mirko...
3. Jeden z mirków pisze - tylko Sony XF9005 może nie za 2,5, ale warty swojej ceny i do złapania w dobrych pieniądzach. Trochę stary ten TV patrzysz, ale rzeczywiście dobre oceny itp. Jednak już prawie nie do zdobycia...
4. Patrz na następcę XH9096 - niby fajnie, konsoli nie zamierzasz kupić więc zdaje się gorszy niż XF9005 w kontekście obrazu... A kosztuje wyjściowo 4299.
5. Wszyscy chwalą LG CX - oglądaj cxa ktory kosztuje 5200 zł i racjonalizuj wydanie takich pieniędzy na tv...
6. Zaraz będę oglądał takie za 7k telewizor coś czuje.

Szukam telewizora w rozsądnej cenie w okolicach 3,5 tysiąca - cel: oglądanie w środę na TVP meczów LM, plus z kobietą netflix i HBO. BTW. boje się oledów, bo chciałbym móc zapomnieć wychodząc z domu wyłączyć TV a często lecą paski na TVP info... XD
  • 11
@Maver87 no oczywiście #!$%@?ć i Samsunga i Sony xd i do tego LG i philipsa. Soniak tak koncertowo #!$%@? napisy,że to jest szok. Tak samo te biały plamy przy statycznej czerni. Ten tv polecaja chyba tylko ludzie co go na oczy w domowych warunkach nie widzieli xdd
Tak samo było z xf9005 jak kacapy z HDTV nakrecili na niego fame bo hurr burr najlepszy tv w tej cenie a potem ludzie wszędzie
@Kris031: kolego ja się zgrywam tylko z tym #!$%@?ć samsunga... Widziałem te komentarze na temat soniaka i dlatego jeszcze go m.in nie mam... Jakoś tak generalnie wierzę w te wszystkie komentarze i nie chce wtopić 3,5 koła w jakieś gówno. O samsungu niestety też sporo złych komentarzy się czyta. Spędza mi to sen z powiek nie będę ukrywał. Wstrzymuję się własnie i szukam, szukam... @Brutuso: widziałem właśnie, że jest promka,