Wpis z mikrobloga

@cugowski na allegro jest firma bodaj z Krakowa chyba nazywa się helpbrakes coś takiego. Ja u nich zamawialem regenerowany. Ale przyszedł do oski. To odeslalem im ich i mój i mój zrobili i odeslali. Korpus wypiaskowany i wszystko pozostałe nowe chyba za 150plnow łącznie z pindolem od ręcznego. To akurat on się zatrzymał:D
@sebool12: No jest to w sumie pomysl. Tylko czy nie bardziej oplaca sie juz kupic jakies nowe? Do uzywek dochodzi piaskowane, zestawy regenerujace. Czy oryginalne sa beda lepsze niz tansze nowki?
@cugowski w nowszych audi sa alu zaciski więc pewnie to sie spisuje. Poza tym mniejsza masa niereserowana itp itd... W razie w mam jeszcze żeliwne do b5 quatrro jak jestes z okolic krk to za flache oddam
@cugowski: Z SKV mam podnośnik szyb, był dobrze opakowany, linki nasmarowane, komplet śrub więc nie mam się czego czepiać, podobno SKV robi nawet niezłe zamienniki jakichś plastików do BMW. ale co do hebli to jak masz kasę to bierz lepsze, w końcu to heble ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Afera_zbozowa: Ja #!$%@? generalnie to widze teraz jaka cebule mam w serduszku xDD Teraz sie zastanawiam czy na tyl rzucic srednia polke, a na przod wrzucic juz jakies sensowne. Mieszkam za granica i widze, ze w wiekszosci opcji jest jeszcze kaucja/depozyt do wplacenia, ktore zwracaja jak odesle swoje stare zaciski. W Polsce tez tak jest? Nie sprawdzilem tego. Zastanawiam sie tez na ile to dziala, w sensie, jak szczegolowo sprawdzaja czy