Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co zrobilibyście na moim miejscu . Mam 32 lata regularnie chodzę na siłownię , tenis , rower , basen , kitesurfing , góry czasem golf rzadko polo . W zimie narty . Mam mieszkanie , zaczynam budować dom ( bez kredytów ) , mam samochód terenowy (używam do wypadów w góry lub na narty ) jeden duży wygodny sedan i jeden mały kabriolet dla zabawy ( przedlifotowa Z4) . Od 7 lat inwestuje na giełdzie i tak naprawdę tylko tym się zajmuję , nie pracuje na etacie , w życiu nie byłem w biurze . Obecnie jestem na etapie że w tygodniu poświęcam na pracę jakieś 5-10 godzin i zarabiam dzięki temu ok 2-6k USD tygodniowo ( duża rozbieżność wynika oczywiście z barwności notowań ).

To po krotce zarysowane moje życie ( nie wspominam o ludziach tj przyjaciołach i rodzinie bo mam ich ale od urodzenia nie przywiązuje roli do relacji między ludzkich , w ogóle minna nich nie zależy , utrzymuje je jedynie dla spokoju ducha osób które mnie otaczają , aby zachować pozory normalności ).

Do sedna : nie mam już co robić w życiu , podstawowe potrzeby (wg odgórnych standardów ) mam zapewnione po trzykroć i niestety zaczynam popadać w nudę i otępienie , co można robić w życiu ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa7ab22059df8000aaa1a8d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 110
Do sedna : nie mam już co robić w życiu , podstawowe potrzeby (wg odgórnych standardów ) mam zapewnione po trzykroć i niestety zaczynam popadać w nudę i otępienie , co można robić w życiu ?


@AnonimoweMirkoWyznania:

- wstąpić to Legii Cudzoziemskiej
- nauczyć się żonglować
- odbić Konstantynopol
- z całego pnia drzewa wystrugać Jezuska używając wyłącznie nożyka do jabłek
- zbudować trebusz
- za pomocą medytacji osiągnąć transcendencję i
Do sedna : nie mam już co robić w życiu , podstawowe potrzeby (wg odgórnych standardów ) mam zapewnione po trzykroć i niestety zaczynam popadać w nudę i otępienie , co można robić w życiu ?


@AnonimoweMirkoWyznania: Licencja pilota, zaczynasz od PPL(A) i idziesz do CPL.

Skakałeś ze spadochronem? Polecam, jak trochę zrobisz to możesz latać wingsuitami.

Zapisz się na Ironmana - rok przygotowań i nie musisz się martwić za dużą
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie jest trolling to napisz na czym dokładnie zarabiasz, jak to robisz? forex, dźwignie? jak się tego nauczyłeś, że udaje Ci się regularnie zarabiać. ile miałeś wkładu początkowego etc...

a co do Twojego pytania, może jakieś dalsze podróże? zwiedzaj Świat, jeśli nie sam, to znajdź może dziewczynę, albo kompana.
Napisz jeszcze kilka takich wysrywow a pewnie znajdzie się kilku wykopków, którzy będą błagali Cie abyś zdradził im te tajemnice inwestowania.
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem, że to bait ale i tak odpiszę. Zacznij robić coś dla innych, sam często fantazjuję jakby wyglądało moje życie gdybym wygrał w Euro Jackpot i wiem, że to co chciałbym robić to pomaganie zwierzętom. Gdybym miał zapewnione podstawowe potrzeby do końca życia i nie musiałbym się spinać o dom, samochód, przyszłość rodziny to otworzyłbym własne schronisko i jeździłbym z akcjami ratunkowymi. Nie bez powodu oksytocyna - "hormon miłości" -
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek w życiu osiągnął trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba i reszta nosaczy odrazu "bait" xD a ja Cię cumplu poniekąd rozumiem, może nie osiągnąłem w życiu za wiele, ale próbowałem w życiu bardzo wiele rzeczy i też powoli zaczyna mi brakować pomysłów na siebie. Tylko u mnie jeszcze dodatkowo depresja i łykam SSRI jak #!$%@?, może u Ciebie to też początki depresji?
@AnonimoweMirkoWyznania:
---NORMALNY KOMENTARZ---
Znajdź se jaką dziołchę. Ale nie w klubie czy na tinderze, bo tam tylko na siano lecą. A jak nie to znajdź sobie jakieś dochodowe hobby. Może trener personalny albo dietetyk (wtedy będzie okazja kogoś poznać). Może masz jakieś pasje typu fotografia czy mixowanie piosenek. Nie wiem. Spróbuj to spieniężyć, stać się freelancerem. W internecie znajdziesz prawie wszystko co potrzebne.

---WYKOP MADE ON---
Wstawaj, zesrałeś się.
zarabiam dzięki temu ok 2-6k USD tygodniowo

mam ich ale od urodzenia nie przywiązuje roli do relacji między ludzkich , w ogóle minna nich nie zależy , utrzymuje je jedynie dla spokoju ducha osób które mnie otaczają , aby zachować pozory normalności

zaczynam popadać w nudę i otępienie


@AnonimoweMirkoWyznania: Książkowy przykład psychopaty. (ʘʘ) Jak to jest nie odczuwać uczuć?
Ale to przykre, jakiś biedak i nieuk (widać po pisowni) siedzi przy niedzieli na komputerku z mopsu i wymyśla takie gówna. Świniom już obchód zrobiłeś? xDDDD


@kuhonnyje_rewaljucje: Tak, był w domu twoich rodziców.

@AnonimoweMirkoWyznania: chętnie bym poznał Twoje metody tradowania. Ja traduje ale krypto. Człowiek po pewnym czasie (jak już osiągnie odpowiedni poziom wiedzy) staje się jakby mędrcem. Powinien dzielić się doświadczeniami. Zapraszam, jak chcesz to możesz utworzyć nowe konto i do mnie napisać.
@AnonimoweMirkoWyznania: odpisuję na bait ale dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) twój problem nie polega na tym że się nudzisz, tylko tak jak napisałeś nie nawiązujesz zdrowych relacji z innymi ludźmi. Niestety człowiek jest tak zaprogramowany że potrzebuje tego. A druga sprawa człowiek potrzebuje wyzwań i przeciwności. Załóż biznes i spróbuj go utrzymać w tym kraju, to dopiero będzie wyzwanie.