Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich.
Na swoim Switch Lite posiadam SX OS i dopiero się z tym oswajam. Taka sytuacja: pobrałem grę Alien: Isolation i patch do niej w formatach .NSP, używając programu SAK skonwertowałem obraz gry do .XCI i następnie za pomocą tego programu zaktualizowałem obraz o patch, który również był z .NSP. Grę skopiowałem na kartę pamięci i śmiga. Tak samo chcę teraz zrobić z Wiedźminem, też mam obraz gry z .NSP i do tego dwa pliki, z Update i DLC z językiem PL. Robię tak samo jak z Alien: Isolation ale Wiedźmin nie działa, wyskakuje komunikat: "this game card could not be read switch".
Spróbuje ktoś mi pomóc z uruchomieniem Wieśka? Może ktoś już miał taki problem.
Pozdrawiam
#nintendoswitch #nintendo #switch #piractwo #piratujo
  • 16
  • Odpowiedz
Spróbuje ktoś mi pomóc z uruchomieniem Wieśka?


@lukasz-olejnik: Oczywiście. Wystarczy nie być złodziejem. #!$%@?, 9 lat na wykopie to pewnie jesteś chłop w swoim wieku. I co? Nadal #!$%@? gry jak jakiś #!$%@? gimnazjalista? Nie wstyd ci?
  • Odpowiedz
Spróbuje ktoś mi pomóc z uruchomieniem Wieśka? Może ktoś już miał taki problem.


@lukasz-olejnik: u mnie to było tak, że wszedłem w game shop, kliknąłem "KUP" i samo się pobrało, po czym wszystko działa

Ale ja jestem raczej zamożny, pewnie tu jest różnica dlaczego u mnie działa a u ciebie nie
  • Odpowiedz
@lukasz-olejnik: Tak, z chęcią pomogę. Wejdź na jakieś OLX czy allegro, ewentualnie na grupkę fejsbukową i kup używkę, ograj, a następnie sprzedaj. Nikt Ci nie zarzuci piractwa, a i tak ograsz to co chcesz za darmo. Sytuacja win-win.
  • Odpowiedz
@lukasz-olejnik: Piękny ból dupy u mireczków wywołałeś :D

Czemu się bawisz w konwertery, skoro na SX OS można instalować normalnie NSP? Instaluj najpierw grę, potem patche/language packi, a nie bawisz się w aktualizowanie obrazu by wszystko na raz popchnąć.
  • Odpowiedz