Wpis z mikrobloga

@rozowa-kadrowa: rozumiem, no to faktycznie ciężko że bez balkonu... ale spróbuj spojrzeć na to z takiej strony, że to się szybko skończy i niedługo sobie będziesz chodzić dokąd chcesz :)
Pomyśl o tym ilu ludzi było zamykanych w ciemnych lochach na miesiące lub lata bez perspektywy że w ogóle wyjdą. I nadal są kraje gdzie tak jest. Ty masz komfort mieszkania, masz co jeść, masz media, Internet, TV, możesz się wygodnie
@rozowa-kadrowa: Najpierw byłem na kwarantannie z uwagi na podejrzenie zakażenia. Po wyniku negatywnym czekałem 3 dni na zdjęcie kwarantanny. W sumie odsiedziałem dni 7. W 4 dni po wyjściu #rozowypasek dostał wynik pozytywny i rozpocząłem kolejne prawie trzy tygodnie zamknięcia. Planowane wyjście 20.11. Dziś zaatakował mnie wściekły ból pleców - korzonki. W kamienicy remont i #!$%@? od rana blachą, bo trwa wymiana dachu. Jebla można dostać. Do tego prostowanie dat w
@rozowa-kadrowa: znam ten ból... od 27.10 siedzę w areszcie domowym, bo ktoś z domowników miał covida bez objaw. Do 15.11 w zamknięciu i już powoli brak mi woli. Grałem we wszystkie gry jakie mam, codziennie ćwiczę po 1,5h (mam hantle, obciążenia i piłkę, regularnie chodzę na siłkę jak jest normalnie), ale ten ruch to zdecydowanie za mało... Do tego obejrzę czasem jakiś film, codziennie Miodowe Lata, wieczorem czasem napiję się drinka