Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft #wowclassic #twitch #wiblitv - tag do obserwowania lub czarnolistowania.

Stało się, na Polskiej scenie zostały tylko dwie gildie Alliance. Fixed zrobiło się według mojej wiedzy w gildie international. Natomiast na serverze Pyrewood doszło do połączenia gildii Execute z graczami z byłej gildii Bastion, którzy opuścili gildie Retaired Raiders.

Powstała gildia Covenant, która według mojej aktualnej wiedzy, jest i chyba będzie jedyną gildią Alliance z Polski, która będzie w stanie wyczyścić aq40. Jednakże, należy zaznaczyć, iż gildia Covenant (w której gram) sprowadziła w swoje struktury graczy po prostu zajebistych. Byc może przyjdzie czas by podgonić trochę Horde przy najbliższym buffie z Darkmoona.

Kiedyś było chyba 8 gildii Alliance w Polsce, teraz nie wiem czy nie zostały czasami tylko te dwie gildie. Robote robią Shadowlandsy, na które sam mam się wybrać moim pokracznym fury warriorem, który otwiera tabele dpsu od dołu.

W dniu dzisiejszym będziecie możliwość obejrzeć ostatnią Polską gildie na AQ40 po stronie Alliance. Widok z Priest POV w moim wykonaniu.

https://www.twitch.tv/wiblitv Zapraszam (ʘʘ)
KredaFreda - #worldofwarcraft #wowclassic #twitch #wiblitv - tag do obserwowania lub ...

źródło: comment_1604856652r452sDRsTNXwcjiazzQAfl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@KredaFreda: wczoraj zacząłem grać w Classica - ale na Shazzram w Ally. Nie wiem czy to najlepszy wybór. Generalnie classic>retail, jak dla mnie. Tego mi brakuje we współczesnych MMO. Poczucia, że nie jestem największym kozakiem.
  • Odpowiedz
@KredaFreda: to lekkie braki w tej wiedzy posiadasz mówiąc, że Fixed to international xD od samego początku classica było paru foreignerów, którym nie przeszkadzał wyłącznie język polski na gchacie, discordzie i raidach i tak się to utrzymało do dziś, więc nie taka jedyna gildia z Polski. ;)
  • Odpowiedz
@KredaFreda:

Powstała gildia Covenant, która według mojej aktualnej wiedzy, jest i chyba będzie jedyną gildią Alliance z Polski, która będzie w stanie wyczyścić aq40.


Nie zapędzasz się trochę? Xddd
  • Odpowiedz