Wpis z mikrobloga

@Infamiee: To, co czytałem dotyczyło tylko rowerów. I to jakiś zaawansowany system, a nie, że przepisy. Ma on mieć możliwość nawet wyłączenia tego doładowania więc pewnie dotyczy też w miarę nowego sprzętu.
@urarthone fajny masz ten tag ale kurde nie wiem czy ja taki czuły czy co ale niektóre newsy są strasznie napisane. Ciężko zrozumieć ocb co zaburza ich główną moim zdaniem zaletę - minimum formy, maximum treści. Niektóre newsy muszę czytać kilka razy żeby załapać kto co komu. Spróbuj znaleźć jakiegoś edytora a napewno sam zobaczysz różnice. Wiem że @TerazMnieWidac pomaga przy #polskiepato to może i Tobie pomoże:,-) z fartem Mirku i dzięki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@D1STR0Y: nie jesteś jedyny. Do tego w niektórych newsach uwagę przyciągają błędy albo dwuznaczności: w tekście o rowerach literówki, "ilość wypadków". Przy Jurassic (brakuje jednego 's') Park "z powodów bezpieczeństwa (...) zrobiono 40 tys. testów (...) I wydano miliony dolarów" - miliony poszły na testy czy na bezpieczeństwo? Newsy przeważnie ciekawe, ale zgadzam się że przydałoby się zwrócić trochę uwagi na język, a polonistą nie jestem