Wpis z mikrobloga

@adronix: Najłatwiej/najpopularniej JS czy po prostu technologie internetowe/web, w zasadzie każdej firmie software (no, w większości) musisz mieć fronta, szczególnie w mniejszych firmach jest tego więcej, co do backendów to można specjalizować się w różnych, python+django, PHP, C# etc. ale trzeba wiedzieć do jakich rzeczy się najczęściej co stosuje (nie ma zazwycza tak, że czegoś się nie da używać, po prostu wszystko ma swoje nisze)
@adronix: javka tez popularna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zacznij od ogolnie poznania obiektowego programowania klasy interface obiekty dziedziczenie polimofy abstrakcyjne klasy
konstruktory deksturktory bla bla

potem loombook
log4js
potem jakies spiringi hibernate
to mowie o javie bo z pythona to tak tylko troszkę coś robiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adronix: Zastanów się czy warto. Teraz rynek na juniora jest bardzo słaby, mnóstwo kandydatów na jedno miejsce, co wróży raczej słaby zarobkom w przyszłości, o ile w ogóle dostaniesz pracę
Sprawdź czy to lubisz, bo kodowanie jak się nie chce / nie lubi to katorga. No i zależy na jakim etapie życia jesteś. Pracujesz? Studiujesz? Masz w cholerę wolnego czasu, gdy jesteś wypoczęty?
@szybkiezmiany: @MyNameIsJefff: @Happy_Aye: @no_czesc: @Gorgonzol: @PALECIOK: @jeffery: @Fat_Mo: @croppz: odpowiem zbiorczo,nauczyć się chce przede wszystkim dla siebie samego,ale też i po to aby później móc zmienić branżę - to daleka przyszłość. Obecnie mam lat 27 więc już po etapie edukacji,chwilowo bezrobotny a więc czasu mam sporo,chciałbym go spożytkować na nauczenie się czegoś nowego,czysty samorozwój w tej chwili. Rozumiem że teraz rynek pracy jest