Wpis z mikrobloga

Epilog #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 13

Gwiezdna Flota : 260 pkt (235)
Kosmici: 190 pkt (175)

1.Gabinet Admirała - K Podbita
2.Kantyna Laser - GF Kontrolowana
3.Huczsrajajami - K Kontrolowana
4.Redło w Dupie - GF Podbita
5.Planeta wojny - GF Kontrolowana

GWIEZDNA FLOTA WYGRYWA

*

Dyrektor Kosmosu wezwał na swój dywanik Sułtana Kosmitów oraz Admirała gwiezdnej floty.
- Zebraliśmy się tutaj, ponieważ #!$%@? kosmos bardziej niż Faraon Mumia w filmie Faraon Mumia znowu #!$%@? kosmos 4. A uwierzcie mi, #!$%@? go bardziej niż w trójce... Dostałem raporty z waszych działań. Fiu fiu… nie wiem kto zapłaci za wszystkie odszkodowania. Same szkody na polu sołtysa Redła w Dupie to będzie ze 20 złotych.
Do rzeczy. Podliczyłem wasze punkty, ofiary i całokształt. Poza tym, u kosmitów jest niejaki Hary Garncarz, i dlatego że jest taki zajebisty przyznaję kosmitom… haha nie, żartuję. Heheh, ale im tatuś żart #!$%@?ł co nie Marik? Dobra. No to wygląda, że Gwiezdna flota wygrała. Kosmici stawiają średnią hawajską. Poza tym, wszyscy przegrani mają złapać swój język w palce i powiedzieć “papier w dole”. Hahaha, ale beka no nie mogę! Marik! Słyszałeś? Haha. Dobra, to tyle. #!$%@?ć na swoje planety i wracamy do porządku dziennego.

Sułtan ani Admirał nie protestowali. Być może tajemnicza postać Dyrektora Kosmosu budziła tak wielki respekt, a być może dlatego, że zmutował ich na discordzie, na którym odbywała się konferencja pokojowa.

Od tamtej pory przez jakieś 2 tygodznie w kosmosie zapanował pokój...

*

Słowo od GMa.

Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za udział w mojej poronionej gierce. Mam nadzieję, że bawiliście się chociaż w 30%. Wybory nagrody Złotego Minerału Fiutta sobie darujemy, gdyż przyznam go ad interim Jadugarowi za fantastyczną kreację Gwach'Qara. Twoja spuścizna jest już nawet odnotowana w wyszykiwarce google grafika xD

Parę słów o samej rozgrywce.

Ci którzy już grali ze mną wiedzą, że w mojej grze nie ma balansu, ani sprawiedliwości, ani balansu.
Walki były średnie. Praktycznie zawsze wygrywał team, który miał przewagę liczebną. Wprawdzie takie było założenie, że gracze trzymający się razem powinni mieć przewagę nad pojedynczymi graczami, ale z tego powodu brakowało trochę zwrotów akcji. Najciekawsze były te walki, w których było po równo. Wówczas ujawniała się przewaga w systemie K-N-P. Szczególnie w 1vs1.
Limit 250 punktów był trochę zbyt wysoki moim zdaniem, pod koniec widać było już zmęczenie materiału u graczy. Być może było to też spowodowane zdobyciem przewagi GF, którą tak na dobrą sprawę ciężko było już później nadgonić.
Kurviskrypt, moje opus magnum tej gry, okazało się fajnym narzędziem (to-uczucie-gdy-zrobisz-zajebisty-arkusz-w-excelu-ale-nikt-z-twoich-przyjaciół-i-bliskich-go-nie-docenia.jpg), jednak po jakiejś 3 turze, gdy wykorzystał już wszystkie frazy, okazał się mocno wtórny. Wydaje mi się, że lepiej byłoby prezentować surowe wyniki. Każdy by sobie sprawdził szybko jak mu poszło, byłoby przejrzyściej.
Możecie komentować grę pod postem albo na discordzie. Chętnie przyjmę wasze uwagi.
Osobiście uznaję za sukces to, że żaden wpis nie spadł za wulgaryzmy. Pewnie dlatego, że było maks 15 plusów i nikogo za bardzo w oczy nie kłuło xD

Generalnie 2/10, bo opisałem.

Dzięki jeszcze raz za grę. Jesteście zajebiści.
(kiedy-przeszedłeś-grę-i-w-napisach-końcowych-przy-podziękowaniach-napisali-”and-you”.jpg)

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - ostatni arkusz, ostatnia tura
Pobierz
źródło: comment_1604903554YI8aNhCVlnVg0vRURemkPv.jpg
  • 4
Gwach'Qar

- Zwycięęęęstwoooo!

- Co Ty gadasz Przemo, przecież RKS znowu #!$%@?ł.

- Gwach'Qar, co ty wygadujesz. Kogo obchodzi jakiś RKS? Wygraliśmy wojnę!

- Mhm. To oznacza średnią hawajską! Szkoda tylko, że mam #!$%@? zamiast zęba. Strasznie ciężko się je.

- Gwach'Qar to nie wszystko, a wręcz przeciwnie, jest coś jeszcze! Dostałeś list z dowództwa Gwiezdnej Floty!

- Jak, to sam Admirał do mnie napisał?

- Nie no, nie aż tak. Jakiś
Pobierz
źródło: comment_1604915894ihMqZOYEAJhm8zTxOJNbp1.jpg