Wpis z mikrobloga

@Fioletoffylck no ładnie xD ja mam zestaw cold steel którego kupiłem za 100zl+ pyro V3 ok.150 zł grzałki wychodzą w #!$%@? tanio bo kupiłem drut i kręcę sam wata wiadomo też grosze. Raz na rok kupuje watę od wotofo za jakieś 30 zl drut jak na razie przez 2 lata się nie skończył. Więc wychodzi że miesiąc palenia kosztuje mnie tyle co liquid który też robię sam a że robię też ekstrakty
  • Odpowiedz
@Fioletoffylck tym się nie bardzo przejmuje się myślę że koło 60ml na miesiąc szczerze to nie wiem bo jeszcze chyba nigdy się wypaliłem jednego smaku na raz robię butle po 60 lub 120 ml i tak sobie leżakują
  • Odpowiedz
  • 0
@iminwykop patrz to - ja kupuję sobie 12mg w edymie za 5 złotych, robie codziennie po ~120 puffów i mam to na tydzień co daje wydatki łączne 20 złotych (sic!) na miesiąc.
Ty kupujesz jakieś wynalazki za drogie pieniądze, wszystko na kręcone grzałki żre tyle płynu, że taki premix masz na tydzień (a cena 3/4x wieksza) i jeszcze po wejściu akcyzy zaplacisz 100% wiexej :x
  • Odpowiedz
@Fioletoffylck mordo jak ci piszę że ja sam robię liquidy nawet aromaty sam do nich robię xD jedyne co muszę kupować to nikotyna glikol i gliceryna a to że czasem lubię sobie zapalić coś ze sklepu to inna sprawa
  • Odpowiedz
@Blondas polecam spróbować z cynamonem, goździkami i pomarańczą. Robiłem też z kawy limonki i cytryny. Chyba najlepsze są goździki z pomarańczą i limonka też jest git. Weź pomarańcze zetrzyj skórkę na tarce albo obierz nożem. Gotuj skórki tylko uważaj na to białe gówno pomiędzy skórką a owocem. Skórki czy to na co się zdecydowałeś ma być full im więcej tym lepiej. Później odstawiasz może to stać długo długo bo gotujemy w glikolu
  • Odpowiedz