Wpis z mikrobloga

#aliexpress #xiaomi

czy zdjęcie poniżej wnętrza ładowarki budzi podejrzenia dotyczące jej oryginalności?

już pisze w czym rzecz ... mam telefon Xiaomi z szybkim ładowaniem więc zaprzestałem całonocnego ładowania telefonu tylko ładuje jak spada ilość energii poniżej 15%. żeby nie zabierać ładowarki ze sobą do pracy postanowiłem że na ali kupie sobie ładowarkę ( może nawet mocniejszą od tej co mam) i zostawię na stałe w pracy jedną. Znalazłem ofertę coś koło 50 zł za MI MDY-10-EL i zamówiłem. Jak otrzymałem paczkę ładowarka miała inaczej usytuowany port do ładowania niż oryginał. zbudziło to moje podejrzenia ale OK 27W może ma inną konstrukcję od 18W. po podłączeniu telefon nie wskazywał szybkiego ładowania. Po 3 ładowaniu ładowarka odmówiła współpracy :( podpięcie czytnika pokazuje 5V ale po podłączeniu telefonu znika cokolwiek :( oczywiście konto sprzedawcy zawieszone :( więc ... w plecy :( rozebrałem i co widzę kawałek metalu dla powiększenia wagi :(

zamówiłem u innego przyjaciela ładowarkę :) ale dziwnym trafem awatar był identyczny :( dzisiaj doszła i jej wnętrze nie przypomina mikroprocesorowej ładowarki zdolnej przenieść 27W i znów dodatkowe obciążenie :(

dlatego pytam czy mam racje znów podróba? spór już zgłosiłem ...
Pobierz matrix_pl - #aliexpress #xiaomi 

czy zdjęcie poniżej wnętrza ładowarki budzi podej...
źródło: comment_160492520421sSygrYfxtP5i2L3QmEkG.jpg
  • 11