Wpis z mikrobloga

Gdzie są trzymane zapisy stanu gier w #ps4 ?
Pytam bo spotkała mnie niefajna sytuacja - padła mi konsola (będąc jeszcze na gwarancji), serwis Amazona nie był w stanie jej naprawić, wysłał mi inny egzemplarz. W starej jako miejsce instalowania aplikacji miałem ustawiony zewnętrzny dysk SSD na USB, więc po inicjacji nowego sprzętu, zalogowaniu do konta PSN i podłączeniu dysku USB spodziewałem się znaleźć wszystkie moje dane nienaruszone, a tu zonk - wszystkie gry są, ale savy wyparowały :(
Nie nie miałem PS Plusa i nie robiłem lokalnych backupów :((
  • 5
@ketiv: jak nie miałeś plusa to po ptokach, też mnie to kiedyś spotkało i od tego czasu kopiowałem raz w tygodniu save wszystkie na pendrive, o boże jak ja się cieszę, że kupiłem teraz tego xboxa gdzie takie rzeczy jak zapis w chmurze to standard dla każdego użytkownika niezależnie od abonamentu a nie chocki klocki jak u sony.
@wojciechowsky: @vveasel: @Medonix: crap :( dzięki za wyjaśnienie, Czy jest jakaś możliwości aby ściągnąć (jak na PC) czyjegoś save-a gry (konkretnie Wiedzmin3) i przynajmniej w ten połowiczny sposób dokończyć grę? (pyta 40letni dinozaur który nigdy nie miał wcześniej konsoli więc proszę o wyrozumiałość ;)
@ketiv no ciężko mi się to pisze bo nie lubię takich wieści przekazywać ale no nie da się w żaden sposób wgrać save, w wiedźminie zaczynajac dodatek da się wybrać predefiniowaną postać, to jedyne co przychodzi mi do głowy