Wpis z mikrobloga

@Pimenista: @pomarancza_: @Bover: @Kashankovsky: @HeadH: @tomislawniepelka: @lycha911 @intospace : chyba tak bedzie najprościej odpisać :) zaskoczona jestem że aż taką dyskusję wywołała tutaj miniatura jednego z moich filmów xD dałoby się tego uniknąć, gdybyście pofatygowali się chociaż przeczytać opis mojego kanału albo obejrzeć kilka minut któregokolwiek filmu, ale po co - wtedy wszystkie pozory by zniknęły i nie mielibyście z czego cisnąć :D lepiej projektować sobie
@izabeladrozdz: widocznie tak bardzo zabolala cie wypowiedz jakiegos kompletnego randoma ze musialas zalozyc konto i sie tu wyplakac. Jakbym mial robic research o kazdej osobie ktorej pisze komentarz to ja bym caly czas tylko nazwiska googlowal
@tomislawniepelka: znów błędne założenia i wnioski, ale nie widzę sensu tłumaczyć.
zabolało, bo ustosunkowałam się do dyskusji która mnie dotyczyła? ok, nazwij sobie to jak chcesz.
a jak masz taki sposób komentowania jak piszesz, no to też już twoja sprawa, co mogę więcej powiedzieć :)
@izabeladrozdz: Z żadnego, to jest forum z śmiesznymi obrazkami, widzę obrazek, dałem koment do tekstu, a Twoja osoba mnie totalnie nie obchodzi i nawet się do niej nie odniosłem xD Myślisz że ktoś się pochyla godziny nad tymi wpisami, czy daje plusa/koment i scrolluje dalej? xD