Wpis z mikrobloga

Cieszę się z faktu, że jednak Watykan oficjalnie ogłosił, że Jan Paweł Drugi awansował pedofili i ich ukrywał, już nie wspominając o Dziwiszu.

To wszystko pokazuje, że ostatnie 10 lat spędzone na cenzopapowaniu i szkalowaniu papieża okazały się warte poświęconego czasu. Mieliśmy rację panie i panowie, Wojtyle nigdy nie należał się żaden szacunek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle posągów w Polsce, będzie co usuwać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpapieza #2137
G.....5 - Cieszę się z faktu, że jednak Watykan oficjalnie ogłosił, że Jan Paweł Drug...

źródło: comment_1605022414crKwjcGhshFCjLrrYWTDae.jpg

Pobierz
  • 61
@Gaku745: Urodziłem się w pokoleniu które uczęszczało do liceum gdy JP2 umierał. Ja #!$%@?ę jak ja nienawidziłem tego człowieka przez wieczny spam nim. Wieczny spam wszędzie jego osobą niezależnie od wyznania. TV papież, ulica papież albo szkoła imienia JP2, rondo papieża też trzeba #!$%@?ć. A na święta kartki z papieżem, opłatki z papieżem i #!$%@? barka z papieżem. Ten człowiek był Stalinem mojego pokolenia. Strach było lodówkę otwierać, bo mogła tam
@Gaku745: Urodziłem się w pokoleniu które uczęszczało do liceum gdy JP2 umierał. Ja #!$%@?ę jak ja nienawidziłem tego człowieka przez wieczny spam nim. Wieczny spam wszędzie jego osobą niezależnie od wyznania. TV papież, ulica papież albo szkoła imienia JP2, rondo papieża też trzeba #!$%@?ć. A na święta kartki z papieżem, opłatki z papieżem i #!$%@? barka z papieżem. Ten człowiek był Stalinem mojego pokolenia. Strach było lodówkę otwierać, bo mogła tam