Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem mieli znalazłem interesujący mnie projekt. Niestety prsekaraza o kilka metrów powierzchnię zabudowy. Teraz pytanie:l jest drugi projekt tylko nie energooszczędny tzn. brak projektu wentylacji mechanicznej i mniej styropianu z 25 na 20. Drugi dzięki temu byłby idealny pod moje WZ. Czy brać 2 projekt z cieńszym styropianem potem dorysować wentylację czy pierwszy i zmniejszać o kilkanascie cm ściany żeby pasował do WZ?
  • 16
@BillyGugu nie no wiem. To napisałem. Nie wiem tylko jak wpłynie zmniejszenie grubosxi styropianu o 5 cm na wspolcZynnik przenikania ciepła. Jak duża będzie różnica w końcu chce dom energooszczędny( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leopolis: hehe, możesz robić wszystko, tylko minimum musisz mieć zachowane odnoście właśnie energooszczędnosci nie wiem ile to jest teraz chyba 15 musisz dać styropianu okna trzy szybowe takie pierdoły
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leopolis: bierz ten, który ci odpowiada i zbuduj wedle projektu, odstępstwo wymiarów jest przecież 2 procent. Jak masz ścianę 10m długości to możesz zrobić budynek 10.2m i wszystko zgodnie z prawem budowlanym