Wpis z mikrobloga

Drogie przegrywy, dzisiaj napisał do mnie "znajomy" (cudzysłów bo znam go bardzo słabo) i pisze do mnie ze smutami że jest samotny, smutny itd.
Mam dla was radę: ogarnijcie się zamiast próbować podrywać "na litość" bo to nic nie da.
Jak jesteście smutni czy samotni to idźcie z tym do specjalisty zamiast pisać o tym do dziewczyn na facebooku.
Żadna nie poleci na gościa od którego bije desperacja i który pisze jakieś smuty bo każda i tak ma dość swoich problemów.
#przegryw
  • 20
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: nie ma sensu im doradzać, zostaniesz tylko zbesztana ¯\_(ツ)_/¯ jak widać z resztą po komentarzach wyżej. Oni znajdują się w tym położeniu na własne życzenie, a każde ukazanie im ich kretyńskiego działania i ich konsekwencji budzi agresję
  • Odpowiedz
@Miler111111: A tam #!$%@?, ja bym ceniła jakby mi chłopak mój chciał podzielić się słabościami i nad nimi PRACOWAĆ, bo użalać się to każdy może bez potrzeby, ale jakby chciał coś zmienić, tp bym mu pomogła
  • Odpowiedz
@ookknnn:

może chciał się komuś wygadać. Zawsze lepiej jakimś obcym ludziom w internecie a potrafi ulżyć. Czmu od razu zakładasz że cię podrywał?


Jakby chciał się wygadać to by napisał do swoich znajomych a nie do jakiejś dziewczyny która słabo go zna.
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: no właśnie niektórzy wolą obcym. Ja sam mam blokadę by opowiadać bliskim znajomym o moich problemach, zwykle to ja rozwiązuję ich problemy. A zdarzyło mi się w paru miejscach w wyniku rozmowy w komentarzach pod jakimś filmem czy gdzieś indziej pisać o swoich problemach
  • Odpowiedz