Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciuplowski:

samochody nie psują się częściej niż samochody z innych koncernów
A już makaroniarze odgadli dlaczego skrzynia przy szybszej jeździe się przegrzewa i wywala tryb serwisowy, czy dalej udają, że nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@Tarec: Cenami katalogowymi to można sobie, co najwyżej coś podetrzeć. Rabaty jakie są oferowane w AF są bardzo korzystne dla klienta. Ja swoją nabyłem nowe auto ze stocku z rabatem przekraczającym 30% od wartości katalogowej. 2.0 TBi 280KM 400Nm, Q4, wyposażenie Veloce + opcje, a to wszystko w cenie Skody Octavii... Porównujesz samochód, który posiada najsłabszy silnik benzynowy o mocy 200KM współpracujący zawsze z 8-stopniowym automatem do Mondeo z silnikiem 1.0,
  • Odpowiedz
@tellet: Nie mam takiego problemu, ani nikt kogo znam. Na forum w tematach poświęconych Giulia/Stelvio jakoś nie natknąłem się na wzmiankę na ten temat, więc nie wiem skąd ta informacja, że skrzynie ZF AT8, które montowane są także w BMW, się przegrzewają. Powiem więcej, byłem na torze Ułęż Giulią i nie pojawił się żaden komunikat o przegrzewaniu się skrzyni, silnika, czy napędu Q4.
  • Odpowiedz
@Tarec: Co ja porównuje napisał Gosciu, który porównuje Giulie do Mondeo i wyciąga modele FWD xD

@vargemp: Dla dwóch osób w dużym mieście ok. Dziecko w drodze, wiec będę się rozglądał za czymś większym.
  • Odpowiedz
Mam taka guilie od sierpnia. I wywołuje u mnie skrajne emocje. Chociaż mam najsłabsza wersje to jazda nią to sama przyjemność, jest tez wygoda. A o matko jakość wykonania to tragedia. Zaślepki od spryskiwaczy, już dwukrotnie dwie wypadły. Cześć plastików strasznie skrzypi. A dostępność części to losowa sprawa. Już nie mówiąc software. Awaryjne hamowanie potrafi się włączyć na zakręcie, brak tez sensownych opcji, jak cofasz to nawet sobie klimy nie włączysz.

Ale
minibojka - Mam taka guilie od sierpnia. I wywołuje u mnie skrajne emocje. Chociaż ma...

źródło: comment_1605219470fMYrTvtF2fN5P3idh34soz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz