Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: taaa policja podpaliła, policja tez lała się sama ze sobą. To wcale nie kibole i narodowcy robią #!$%@?. Co z tego że widać ile rac leciało na filmie, to na pewno nie oni XD #!$%@? jak ludzie krzyczący o honorze mogą go być tak bardzo pozbawieni?
  • Odpowiedz
@hwk1988: a potrafisz po tym gównianym zdjęciu rozpoznać co gościu na pewno miał na sobie? Wrzuć foty takiego szalika i takiej komiarki żeby był jakiś materiał porównawczy. Bo ja mogę powiedzieć że szalik czegokolwiek i zwykłą żółtą kominiarkę jakich tona na allegro.
  • Odpowiedz
@grim_fandango: jak kibole w dresach rzucali racami i kamieniami w policje i to trwalo dobrych pare minut to wszystko ok. Przestancie sie osmieszac.
Teraz chcecie przerzucic wine na policje, ktora zachowala sie naprawde super.
Stali z tarczami i zbierali te kamienie, bo nie chcieli starcia z tlumem.
Zalosni jestescie kibole i macie naprawde super lidera takiego niezamadrego
wklejaj wiec jakies pixelowe zdjecia i manipuluj tekstem a i tak kazdy wie, ze
  • Odpowiedz
@grim_fandango: Czemu pokojowy marsz daje się tak prowokować, jeśli nawet to prowokacja (antify, Niemców, Sorosa, gejów, TVN) to przecież tacy zaradni patrioci nie powinni dać się porwać, tylko takiego prowokatora momentalnie utemperować xd
  • Odpowiedz
@grim_fandango: Gdzie tu widzisz szalik Legii? Ja niczego takiego nie widzę.
Kominiarka jak pisał @cartman691 przypomina kominiarkę Korony.
Ale mam pytanie dosyć proste skoro to był false flag, dlaczego ochrona marszu nie zareagowała jak typ tuż za nimi rzucał w budynek? Dlaczego nie zareagowała grupa ludzi w barwach Legii? Czyżby Legia jak i ochrona współpracowali z policją bądź też antifą?
  • Odpowiedz
@nowy_ja: zobacz co lezy na ziemi, sa to setki kamieni, jak nie tysiace.
Kazdy ten kamyk jak dobrze trafi to moze czlowieka zabic.
To nie policja rzucala tymi kamieniami , tymi kamieniami rzucano w policje, a policja jeszcze musiala chronic ludzi stojacych obok - dziennikarzy itp.
  • Odpowiedz