Wpis z mikrobloga

Wiedziałem, że ciężko dobrą 159, ale nie wiedziałem że aż tak XD Kolejny tydzień przeszukuje olx i otomoto i wszystko jak krew w piach. Dobrze, że mam sporo czasu i się nie śpieszy z zakupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alfaromeo #alfaholicy
  • 20
@Comrate: Zwracam w sumie uwagę na większość egzemplarzy, jednak weryfikacją przechodzi część ze względu na wyposażenie :D Szukam sw diesel +150 i im bogatsze wyposażenie tym lepiej, a skóry to must have. Budżet teoretycznie niezbyt duży, ale spokojnie idzie coś kupić - kwestia znaleźć.
@123admin autko fajne tylko ja miałem strasznie niski egzemplarz co wkurzało bardziej niż narodowcy na paradzie LPG ale ogólnie fajnie się prowadzi, dobra furka tylko trzeba dbać. Wygoda przyczepność fajnie wykończenie zajebista bryła. Ogólnie to inplus gdyby nie to że mały prześwit
@Comrate: Miałeś ti? Sam jeździłem 156 ti dopóki jeden imbecyl nie postanowił mi zajechać drogi i spotkaliśmy się w rowie XD W każdym razie 156 ti miałem odczucie, że była bardzo niska. Muszę przyznać jedno - prowadziła się jak marzenie