Wpis z mikrobloga

Takie pytanko zahaczające o temat nowych konsol.
Potrzebuje kupić kontroler do PC'ta i ewentualnie Android TV (Steam Link).
Czytałem że na nowym padzie z Xboxa są problemy i nie działa bezprzewodowo z kompem? Ktoś testował? Jakieś info?
Jak to wygląda w przypadku DualSense z PS5? Ktoś już ma i podpinał do czegoś innego niż konsola?

#ps5 #xbox #konsole
  • 6
@markhausen na pc napewno prędzej czy później pad od Xboxa będzie miał większe wsparcie niż dualsens, dwa poprzednie (360 i one) działały natywnie więc i series dostanie sterowniki jeżeli jeszcze ich nie ma.
@markhausen: Ja niestety nie mogę podłączyć pada od najnowszego Xbox'a bezprzewodowo. Bluetooth na laptopie go nie widzi. Sterowniki mam wszystkie zaktualizowane i na ten moment nie potrafię znaleźć rozwiązania tego problemu.
@Karuuul: też miałem ten sam problem, spróbuj poprzez panel sterowania urządzenia i tam powinieneś mieć coś o urządzeniach bluetooth żeby wyszukać, otworzy się okienko i tam mi przynajmniej już pada znalazło
Udało mi się wgrać sterowniki do pada ale na innym PC. Pad jest widoczny przez Bluetooth ale nie widoczny gdy chcę go dodać przez inne urządzenia jak jest to zapisane. W panelu sterowania jest widoczny tylko nadal nie mogę go używać bezprzewodowo.