Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: Spokojnie, jeszcze z tych wpisów na twitterze pociągnie się wojenka. Będzie, że xbox za wolno się skontaktował, że w poniedziałek dopiero itd. Potem ciągnięcie tematu wpisu xboxa, by nie vapować do konsol, bo to przecież na pewno chodziło by facetowi dowalić a nie dlatego, że wyskoczył ogrom filmików ludzi próbujących właśnie tego ryzykując uszkodzeniem konsoli.

Potem fanboye xboxa znów będą atakować w drugą stronę i tak w koło. Mnie ciekawi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Feuforce: jak dla mnie to zbyt dużo czasu to zajęło MS. Sam kupiłem series x na premierę i po dwóch godzinach padla ale sprzedawca stanął na wysokości zadania i już 12go miałem wymieniona konsole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Feuforce: niewielka lokalna sieciowka zajmująca się sprzedażą konsol i wymiana gier. Konsole wymienili a ta niesprawna dopiero oni będą wysyłać. Jakbym robił to przez Microsoft to pewnie konsole zobaczyłbym dopiero w grudniu
  • Odpowiedz
@deenes: Tak się na początku tej historii właśnie zdziwiłem, bo normalnie to właśnie idziesz w pierwszej kolejności do sprzedawcy i pewnie szybciej załatwisz. No, ale tu akurat święto było to na twitter poszło w pierwszej kolejności i rozkręciła się gównoburza. Wbija człowiek na tag #ps5 a cały zarąbany dymiącym xboxem.
  • Odpowiedz
jak dla mnie to zbyt dużo czasu to zajęło MS


@deenes: Biorąc pod uwagę że koleś nie zgłaszał się do supportu i musiało to przejść pewnie po łańcuszku od firmy trzeciej obsługującej marketing Xbox Polska na Twitterze to i tak nie jest jakaś kosmiczna sprawa, zwłaszcza że zagraniczne media podchwyciły głównie temat o vapowaniu do konsoli.

Koleś może robił dym, może po prostu miał pecha, ale rozegrał to w najbardziej idiotyczny
  • Odpowiedz
Koleś może robił dym, może po prostu miał pecha, ale rozegrał to w najbardziej idiotyczny sposób w jaki mógł.


@poprostumort: Bo wrzucił film na twittera? I niby to jest ten idiotyczny sposób? A jak oceniasz #!$%@? żarcie w restauracji na googlu i doczepiasz fotki to to nie jest idiotyczne wtedy? Czym to się niby różni od siebie? W jednym i drugim oceniasz produkt/usługę. Zobaczył, że ktoś ma taki sam problem to
  • Odpowiedz
@Morguliusz:

Bo wrzucił film na twittera? I niby to jest ten idiotyczny sposób?


Bo zaczął od robienia dymu przez publikację filmiku i kontakt z jakąś firmą marketingową zajmującą się TT Microsoft Polska zamiast pisać do supportu.

A jak oceniasz #!$%@? żarcie w restauracji na googlu i doczepiasz fotki to to nie jest idiotyczne wtedy? Czym to się niby różni od siebie?


Tym że to jest ocena dla innych, czegoś co jest
  • Odpowiedz
@deenes jak zbyt dużo? W filmie klawitera powiedział ze nie zgłaszał sprawy do supportu 11 listopada bo po angielsku i nie chciał w święto niepodległości. To zanim to xbox polska zgłosił do swoich działów, maszyna ruszyła to i tak szybko
  • Odpowiedz