Wpis z mikrobloga

jakiego raka dupy dostałem po niektórych wyścigach w tej grze to mało powiedziane oto pare punktów dlaczego ta gra jest #!$%@?
1.akurat pan zdzisiałw kiedy jedziesz musiał pojechac do dino po #!$%@? bułki i akurat dostał niedowładu mózgu i gdy jedzie z naprzeciwka auto za 200 tysięcy to robi czołówkę i #!$%@? ci cały wyścig
2.zajebiste #!$%@? karty co z tego ze auto jedzie o np. 60 km/h wiecej skoro dalej jest takim mało skrętnym gównem ,że mnie swędzi
3.zajebiscie że na w niektórych wyścigach masz kategorie ,,wyścig" czyli #!$%@? wyścig a nie auto do driftu gdzie ja biore jakiegos mustanga ktory daje zajebiste predkosci ale driftem spadniesz z drogi TO AKURAT W WYŚCIGU jest 40 tak zawiniętych zakrętów że papier toaletowy sie chowa oraz oczywiscie panowie z punktu nr1. ktorzy sie #!$%@? przy i tak nieudanym drifcie
(dodam jeszcze że ciesze sie że za to gówno nie zapłaciłem a dostałem w ramach subskrybcji bo gra nie jest warta nawet 10 złotych jedyne co tu jest całkiem spoko to grafika i dopracowane modele aut)
#needforspeed #needforspeedpayback
  • 1
  • Odpowiedz