Wpis z mikrobloga

@magnes125: poczytałem trochę ich FB... masakra jakie nieszczęścia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

***

Mam na imię Mirek. Mam 69 lat i od 9 lat mieszkam w Domu Pomocy Społecznej. Jestem facetem niepełnosprawnym ruchowo- mam niedowład prawej strony ciała. Nie mogę bez pomocy wchodzić po schodach, z trudem radzę sobie z ubieraniem, jedzeniem i korzystaniem z toalety, gdyż wszystkie czynności wykonuję tylko lewą ręką.
Moja żona zmarła w
  • Odpowiedz
@magnes125: ale mnie takie coś #!$%@?, w sensie bezradność że ludzie mają TAKIE marzenia i ciężko im je spełnić a nie jest to normalne na co dzień - potrzebowałbym długopisu wielokolorowego, przecież emerytury etc idą w większości % do DPSu :(
  • Odpowiedz
@magnes125: Moja siostra chodziła do szkoły specjalnej na wybrane lekcje (porażenie mózgowe), reszta dzieci była, ze tak powiem z patologicznych rodzin, bardzo duża większość i tez mieli mikołaja w szkole i każdy miał napisać co chce dostać. Do dziś nie wiem czemu pamiętam jak mi mama mówiła, ze jedna osoba chciała kiełbasy, zwyklej kiełbasy, która u nas zawsze była w lodowce, jak byłem głodny, mogłem iść otworzyć sobie i zjeść kiedy
  • Odpowiedz
Wszyscy wiemy, że pierwsze co zrobi Krzysztof jak go dostanie to spróbuję włączyć dwa kolory na raz. Pewnie tylko po to go chce, żeby sprawdzić czy się da.
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety dpsy są finansowane głównie z budżetu gminy, to co zabierają z emerytur to dodatek... Z drugiej strony czy to serio listy tych ludzi? Zwróć uwagę, że większość ma ten sam charakter pisma, z jakiegoś powodu czuję, że to po prostu tak o pisane na #!$%@? jest...
  • Odpowiedz
@magnes125: o kurcze, ale mnie z rana to scisnelo za serduszko ( ͡° ʖ̯ ͡°) wprawdzie papierosy to trochę słabe marzenie, ale reszta...
BTW jakby ktoś chciał wspierać osoby starsze nie tylko w okolicy Świąt, to serdecznie zapraszam do wejścia na stronę stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich (ʘʘ)
  • Odpowiedz