Wpis z mikrobloga

@dajciePlusa: Układ nie najgorszy, ale:

- Łazienka: Dowiedz się jaką szerokość ma szacht, żeby się potem nie okazało, że pralka nieestetycznie wystaje i nie ma jak jej schować. Grzejnik przeniósłbym nad wannę/prysznic. Można spróbować na jednej ścianie umieścić WC i pralkę. Można by też otwór drzwiowy przesunąć nieco w prawo (bliżej wanny), żeby zrobić więcej miejsca po lewej stronie.

- Hol: Duża powierzchnia, ale nie ma miejsca na dużą szafą, trochę
@dajciePlusa: jak dla mnie sypialnia 2 to tragedia, bo to jak wagon... Ani to dobrze ustawne, ani doświetlone. Korytarz bez dobrej funkcjonalności, a przez to duża strata metrażu... Nie bardzo widzę możliwości zmian jakichkolwiek ściankami. Salon z kuchnią mały, ale nie jest najgorszy, chociaż mi układ by nie pasował i dla mnie zbyt mała kuchenna część (to już zależy od ilości gotowania). Sypialnia 1 okej i łazienka też spoko - przesunęłabym
@dajciePlusa: Duży hol i mało sensownie zrobiony - nie ma miejsc przy ścianie na szafy, bo większość powierzchni holu to po prostu podłoga XD. Ja przy mniejszym mieszkaniu i mniejszym holu mam więcej miejsca gdzie można wstawić normalnie szafy. Sypialnia 2 - niby 12m2, ale trochę wąska jak wagon, przez co może być problem aby np. weszło łóżko dwuosobowe, które wchodzi do mniejszych sypialni ~10m2, tyle, że w układzie bardziej kwadratu.