Wpis z mikrobloga

W sobotę wymuszona aktualizacja apki, która wyłącza działanie całkowicie na zmodyfikowanych i rootowanych telefonach.
No #!$%@? debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nestbank
  • 11
  • Odpowiedz
@modzelem: no fajnie, rozumiałbym żeby nie korzystać ze zbliżeniowych (i tak nie mam NFC), żeby niekorzystać z BLIKA (w życiu z tego nie korzystałem), ale żeby zablokować całkowicie działanie apki, do której i tak się musisz logować, to już jakaś kpina.
  • Odpowiedz
@RRybak: heh, nawet po wyłączeniu roota, telefon przechodzi PEŁNĄ ZGODNOŚĆ SafetyNet. Ale apka nestbanku niet. Coś czuję, że oni jakiegoś debila studenta zatrudnili i po prostu przestukali marki telefonów z powiązanymi systemami i coś im się nie zgadza.
  • Odpowiedz
mi po tej aktualizacji w ogóle nie chce się uruchomić apka, ani me ani be ani spier... co za dałnów zatrudniają w dev'ie apki ojprdl....
  • Odpowiedz
Znalezione na jakimś forum: "Jak komuś wykrywa roota. Robisz roota z magisk-a. Przepakowujesz magiska pod inną nazwą (opcja w ustawieniach), uruchamiasz magisk hide (też w ustawieniach) i zaznaczasz w magisk hide aplikację nest banku. Uwaga, nie wystarczy samo włączenie opcji, trzeba zaznaczyć aplikację. Czytajcie komentarze ludzie... rozwiązanie wykrywanka roota jest banalne." Od siebie dodam że robiłem po tym wipe cache i dalvik.
  • Odpowiedz
@bslawek: heh, nawet nie zauważyłem że się wciągnęła 2h temu. Oczywiście zero informacji w "o nowej wersji", ani odpowiedzi z banku. Chyba tak masowo oberwali, że się wycofali szybciej niż jakiś top menedżer to wymyślił.
Root jest, SafetyNet oblane, apka znowu działa - tak ma być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz