Wpis z mikrobloga

@Matemit: Jestem zadowolony z zakupu. Mieszkam w Krakowie i w takie dni jak teraz czuć znaczącą różnicę. Jak otworzysz okno to zaczyna wręcz wariować. Gdy chodzi na pełnych obrotach to jest dosyć głośny . Na trybie nocnym da się spać ale wiadomo tak nie oczyszcza. Wszystko zsynchronizowane z telefonem. Sam byłem sceptynicze nastawiony do zakupu ale widzę ze filtruje. Oczywiście to mój subiektywny pogląd bo operuje tylko na danych z niego
@Matemit: W trakcie dnia trzymam go w salonie z aneksem kuchennym (18 m2). Jak na wieczór - tak na około 2 h przed snem nie dam go do sypialni to poprostu śmierdzi w niej „dymem”(smrodem takim jaki jest w Krakowie ;)) Jak tam postoi to da się wejsc. Mieszkam na klinach wiec niby jest tez bliskość autostrady ale nie wiem na ile to wszystko ma wpływ ;)
@Matemit: Ja nie sprawdzałem żadnych informacji w interencie bo był to pomysł mojego rózowego zeby kupić oczyszczacz i naprawde w "dniach smogowych" czyli przez większość zimy czuć różnice w zapachu. Podobno też pochłania zapachy podczas gotowania ale na ile to prawda a na ile placebo które sobie wmawiam to inna sprawa. Nawet teraz jak świecze zapachową odpaliłem to odrazu sie uruchomił bo czuc dym z niej.