Wpis z mikrobloga

@josedra52: Jak mnie #!$%@?ą te upstartowe partie obywatelskie, których program polega na tym, że są alternatywą do istniejących partii i to tyle. Dlatego nawet poparcie PiSu mnie tak nie #!$%@? jak poparcie hołowni (specjalnie z małej)
  • Odpowiedz
@HarvestinSeason: to stara tradycja (eks tradycja!) Zaczeta jeszcze przez polska psrtie przyjaciol piwa. Potrm gdrtychy, leppery, palikoty, kukizy, bosaki i teraz holownia. Graja na tym, ze sa "spoza ukladu," dostaja sie, troche poszumia, kasiorke przytulaja i tyle.
  • Odpowiedz
@Volki: co ty za bzdury piszesz xD przecież zawsze tutaj wyłączałem Social Changes z poważnych sondażowni. Podobnie jak Estymator, ale w sumie jak widać to poważniejsza sondażownia
  • Odpowiedz
Jak mnie #!$%@?ą te upstartowe partie obywatelskie, których program polega na tym, że są alternatywą do istniejących partii i to tyle. Dlatego nawet poparcie PiSu mnie tak nie #!$%@? jak poparcie hołowni (specjalnie z małej)


@HarvestinSeason: jak sie zesrał konfederata xD boli ze Bosak i spolka jada w dół? xD ma boleć
  • Odpowiedz
@josedra52: w to, że Konfa ma 2 razy mniej od Gumofilców nie uwierzę. WKK po wyborach schował się do szafy i PSL niczym się nie wyróżnia. Jak ktoś jest lewakiem głosuje na Lewicę, jak ktoś jest prawakiem głosuje na Konfę, reszta to PO/Hołownia. Kto niby ma głosować na Sprzedajnych Chłopów?
  • Odpowiedz