Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy! Moja babcia ma 80 lat i ciężko przechodzi covid. Ma zajęte 75% płuc i niezbyt dobre rokowania. Potrzebne jest osocze od ozdrowieńca z rzadką grupą krwi Arh-

W banku krwi póki co tego nie mają, dlatego zwracam się Do Was o pomoc - każdy plusik, dodatkowy zasięg, a może kontakt z taką osobą to szansa na uratowanie jej życia. Bardzo ją kocham i chce żeby wróciła do domu. Proszę Was pierwszy raz o wsparcie i wierzę w moc wykopu.

Z góry dziękuję.

#koronawirus #covid19
  • 105
  • Odpowiedz
@Stonksxd: widzę mamy kolejnego dzbana pt. "Włoncz myślenie" wirusa ni ma. Spiseg. Założę się, że jesteś po zawodówce/masz naście lub ledwo 20 lat/ pochodzisz z mało bystrej rodziny operującej nedznymi genami. Obstawiam trafienie minimum raz. Z góry czarna, więc się nie produkuu
  • Odpowiedz
Proszę Was pierwszy raz o wsparcie i wierzę w moc wykopu.


@Grzybin: Włączyliśmy promowanie Twojego wpisu na stronie głównej. Mam nadzieję, że to nie tylko pomoże znaleźć właściwą osobę, ale również zachęci innych po covid do dzielenia się osoczem. Mocno trzymam kciuki za Twoją Babcię, za to byście się jeszcze zobaczyli wiele, wiele razy. Powodzenia, Mirku!
  • Odpowiedz
@a__s: Jestem bardzo wdzięczny za wsparcie, po cichu wierzę, że uda się kogoś znaleźć. Myślę, że ten wpis ma szanse generalnie zmobilizować osoby do oddawania osocza. Moja babcia to tylko jeden z bardzo wielu potrzebujących. Jeszcze raz dziękuję!
  • Odpowiedz
@Grzybin: życzę wszystkiego tobie i twojej babci. Jeśli ktoś tu pisze że masz się pogodzić to nie prawda. O życie trzeba walczyć jeśli jest szansa że można jeszcze żyć i być szczęśliwym. A gdy nadejdzie koniec pogodzić się z tym, ale walczyć zawsze do końca bo każde życie się liczy.
  • Odpowiedz
@shinigami26: u mnie na wsi dzisiaj chłop (45) umarł po 3 tyg. pod respiratorem. Covid go poskładał a wykończyła sepsa. Co ciekawe w domu siedział przez tydzień z żoną i dwoma córkami. Tylko on złapał....
  • Odpowiedz
@encore26: ale moja babcia nie bez powodu trafiła do szpitala. To nie był już katarek z temperaturą a problemy w oddychaniu i słabnięcie w oczach. Lekarze robili co mogli, ale najlepszy lekarz nic nie da jak organizm okazuje się za słaby.
  • Odpowiedz