Wpis z mikrobloga

@madrenax: generalnie nie masz się co martwić tym, że masz 1 przy swoim nicku. To jest po prostu bug, inni gracze widzą twój rzeczywisty poziom season passa.
Jak chcesz to możesz podesłać nick na Steam, to możemy jakieś szturmy razem poczyścic i jak będziesz miał pytania to pomogę. Tez muszę nabić 1260LL :D
  • Odpowiedz
@madrenax: a i nawet jak nie masz kupionego season passa, to i tak warto go nabijać, bo w darmowej ścieżce są fajne rzeczy. Zawsze bierz tyle zleceń ile dasz radę i rób jak najwięcej na raz. Jak masz zlecenie 1: zabij 20 przeciwników strzelbą, zlecenie 2: zabijaj obrażeniami słonecznymi, to bierzesz strzelbę z obrażeniami słonecznymi i wpadają ci 2 zlecenia na raz :S
  • Odpowiedz
  • 0
@purrfect ok dzięki. Niestety gram na konsoli ( ͡° ʖ̯ ͡°) a czym się różni ten darmo od tego co się kupi poza tym ze się odblokowuje też te dodatkowe przedmioty za wbijanie jego lvli?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@purrfect: dlatego teraz nie kupiłem, bo ta cena pewnie przez wersję deluxe. Może kupię jak będą jakieś promocje świąteczne. A jak nie to kupię w nowym sezonie to może z season passem wleci
  • Odpowiedz
@Varien: deluxe jest jeszcze droższa. Po prostu wydawcy są już świadomi Argentynskich przekrętów i te większe gry już mają bardziej normalne ceny. Biedni Argentyńczycy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@madrenax: to podaj nick w grze ;) jest crossplay.
Generalnie ten season pass to nie jest jakiś super must- have. Powiedziałbym raczej, że taki miły dodatek. Płatne drzewko season passa zawiera nie tylko kosmetyczne rzeczy, ale też przydatne materiały, darmowe egzotyczne engramy oraz bonusy do zdobywanego expa, migotu i chyba nawet zwiększone szanse na dobre dropy z niektórych aktywności. Dodatkowo jest (albo będzie dopiero) quest za którego wykonanie dostaje się egzotyczny
  • Odpowiedz
  • 0
@purrfect serio działa cross Play pc z konsolą? Nice, nie wiedziałem. Znalazłaby się kasa ale jeszcze przemyślę. Jak będę w grze to sprawdzę co to daje. A PW Ci wyślę nazwę
  • Odpowiedz
@purrfect: co ty pitolisz, jaki niby masz crossplay w D2? xD crossplay ma być jakoś w pierwszej połowie 2k21 dopiero

@madrenax: nie ma crossplayu, jest cross-save. Możesz przerzucić postępy konta na każdą platformę, tyle że kopiujesz aby konto (w tym season pass), ale dodatki nie przechodzą - musisz kupić osobno na każdej platformie.
  • Odpowiedz
@purrfect: no wspominali o tym że mają w planach na kiedyś, tak jak wspominali że mają plany na najbliższe 3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynie jest ten cross-save ale to od czasów Shadowkeepa
  • Odpowiedz
Cześć mam problem rozmontowałem dwa elementy pancerza snów i nie mogę dokończyć misji jest jakiś sposób żeby to obejść czy już nie uda mi się dokończyć kampanii?
  • Odpowiedz