Wpis z mikrobloga

@Wokawonsky: Mathematica jest genialna, całe wykłady ze statystyki na AGH były w Mathplayer'ze zrobione - później już bez Mathematicy to jak bez ręki się człowiek czuł.

A przed Wolfram Alpha był chyba jeszcze Integrator od Wolframa, który podawał całe rozwiązanie całkowania, nie tylko wynik ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Positano1: @AndyMendy: PRz, czyli w sumie Polska B podobno, ale licencje na matlaba mam zapewnioną na cały czas trwania studiów, oprócz tego Autocad, Statistica, Office (ten co prawda w chmurze, ale jest) i pewnie coś jeszcze by się znalazło, ale póki co tylko te sobie przypominam że używałem
@Wokawonsky: To nie jest trochę tak, że matlab jest po prostu profesjonalnym oprogramowaniem i nie może sobie pozwolić na domyślanie się co użytkownik wpisał? Musisz mu jasno określić co chcesz zrobić, ale za to wiesz co się wtedy zadzieje. A wolfram sobie coś tam policzy, coś porysuje - spoko do zadania domowego w liceum, ale nie do pracy?
jesteś studentem i uczelnia chyba nie musi brać udziału w żadnym programie. Co lepsze chyba tego Autodesknie sprawdza


@Mikoma: ja od klienta potrafiłem dostać pliki dwg ze znakiem wodnym licencji studenckiej. A to korporacja zatrudniająca 80k ludzi.