Wpis z mikrobloga

  • 1
#hearthstone tak sobie liczyłem wstępnie nagrody za tor i o ile nie będzie jakichś mega legendarnych questów po drodze to wychodzi mi że do następnego dodatku zarobie jakieś 20% golda mniej niż teraz pomiędzy dodatkami. Niezbyt fajnie. Chyba że coś przegapiłem.
  • 6
  • Odpowiedz
@Aiween: cóż, blizzard to lubi. Każdy zarobi o 3000/2000 golda mniej w nowym systemie. Hm, a nie zapominajmy, że jeszcze będą mini sety.
  • Odpowiedz
@wisadr: w okresach między dodatkami będą dorzucać 35 nowych kart, które możesz dostać z paczek z najnowszego dodatku.. Czyli każdy dodatek to 170 kart z tym.
  • Odpowiedz
@Aiween: dokładnie tak jest, na reddicie ciągle o tym piszą

Dzięki temu zakończyłem swoją kilkuletnią przygodę z HS. to co Blizzard odwala przez ostatni okres to jest jakiś dramat
  • Odpowiedz
@Aiween: @xsbbp: no wlasnie ten nowy system mnie jakos nie zacheca do robienia zadan w ogole. wczesniej byl gold to przynajmniej wszystko było jasne, a teraz jakis dziwny progres. kupowac przepustek to na pewno nie bede, bo az tak w te gre i tak nie gram, bardziej casualowo co pare dni, choc mialem taki okres czasu, ze duzo gralem w battlegroundsy
  • Odpowiedz