Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@P-uchate-K: nie mogę. Ten japcok nie ma fizycznego Esc i klawiszy F1-F12. Wiem, że to emejzing ale nie dla mnie, który poświęcił lata nauki na bezwrokowe korzystanie ze skrótów.
Także używam zewnętrznej klawiatury PC, a co za tym idzie również myszki, bo ciężko by było używać wbudowanego touchbara i zewnętrznej klawiatury jednocześnie.
Zresztą swojego prywatnego kompa PC się nie zamierzam pozbywać, a więc będę starał się tak wszytko poustawiać i przemapować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: zainstaluj sobie windę albo linuxa na macu i nie płacz już

@MieszamKaweOlowkiem: nie mogę, system musi być managed przez korpo. Nie mam możliwości samemu reinstalować OSa. Linuksa używałem wcześniej ale nowy gość od IT zbanował taką opcję i stąd mój ból. Pod windowsem nie buduje się nawet nasz projekt i żaden z devów zeń nie korzysta. Trochę próbowałem walczyć jako jedyny z Windows Subsystem for Linux na poprzednim firmowym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
linuksa używałem wcześniej ale nowy gość od IT zbanował taką opcję


@szpongiel: bardzo madry IT guy, nad tym gownem nie ma zadnej kontroli

@KarmelowyJeremiasz: nie potrzebuję aby mnie ktokolwiek kontrolował gdy pracuję za to potrzebuję mieć kontrolę nad narzędziami i sposobem mojej pracy.

Swoją drogą chyba raczysz żartować. Jak ktoś jest cieniasem od IT po kursie z MS Academy to wtedy pewno nie xD
@szpongiel jeszcze możesz spróbować zarequestować o zewnętrznego touchpada, dobra rzecz do używania z klawiaturą własną i myszką, dajesz na lewo od klawiatury i te gesty rzeczywiście sa spoko wtedy