Wpis z mikrobloga

Siema, szukam jakiegoś zestaw #lego dla dorosłej osoby, ważne żeby mialo jak najwięcej elementów, tj. Długo się je układało. Budżet to 200zl, da radę coś znaleźć?

Tematyka dowolna, poza jakimiś skrajnościami z bajek typowo dla dzieci
  • 14
@krzy_glob: domyślam się, że budżet nie jest ogromny, natomiast chodziło mi o możliwie najwięcej elementów w tej cenie. Sam nie znając się kompletnie na temacie wpadłem w otchłań zestawów i z tego co widziałem, to za 200zł można kupić taki do ułożenia w godzinę a można i w 3. Niemniej dzięki za pomoc i pozostałym również, na pewno coś z tego wybiorę!
na pewno coś z tego wybiorę!


@kaaban: jak coś to zawołaj póżniej, jak już się na coś zdecydujesz. Ciekawy jestem, co wybierzesz/wybrałeś :)
hej. Powiedz mi proszę orientacyjnie, ile może zająć złożenie jednego z zestawów które podesles? Chodzi mi o totalnego laika :-)


@darkeldo: nie jestem w stanie ci powiedzieć, bo jest za dużo czynników:
1. ilość klocków
2. jak łatwo przychodzi ci czytanie instrukcji
3. jak szybko będziesz szukać klocków
4. czy będziesz układał torebkami, czy wszystko wysypiesz na kupkę
5. czy będziesz tylko składał, czy przy okazji będziesz robić coś dodatkowego
6.
@darkeldo: spoko. Gdybyś potrzebował pomocy w wyborze jakiegoś zestawu to wal śmiało. Ta lista co wkleiłem wcześniej spełniała wymaganie jak najwięcej klocków + cena około 200 zł. Może Ty masz zamiar czegoś innego szukać / dysponujesz innym budżetem