Wpis z mikrobloga

@starypijany123: Połączyli całe okoliczne miejscowości do zielonej góry, które z tego co wiem miały własne oddziały, i zrzucili to wszystko na jeden, malutki wydzialik komunikacji, w którym jest 20 okienek, z czego 10 czynnych. No kur** ktoś kto to wymyślił, to jest absolutnym debilem, i teraz mamy czekanie prawie 3 miesiące do rejestracji, bo nie przewidzieli tego, że zostawienie jednego wydziału na tyle okolicznych wiosek spowoduje obłożenie 500% jedno wielkie xD
@starypijany123: Teraz najlepsze, że zanim zmienią lokalizację, bo ponoć mają w planach nową siedzibę, to potrwa z może nawet 5 lat, i tak będzie się kręcić. Dobrze że obecnie jest takie czekanie, że nie musisz tam fizycznie siedzieć z numerkiem jak debil przez 5 godzin, i na końcu się nie dostać bo zabrakło czasu, bo przynajmniej poszedłem tam na wyznaczony termin, i po 15 minutach już wyszedłem z zarejestrowanym pojazdem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bary94pl: w Żarach do niedawna przyjmowali grupami (czyli pod urzędem zbiera się grupa, wchodzi tyle, ile stanowisk, a reszta czeka), a od chyba tygodnia rejestrują na godzinę, więc nic się praktycznie nie czeka
Połączyli całe okoliczne miejscowości do zielonej góry, które z tego co wiem miały własne oddziały


@bary94pl: no to masz złe informacje. Rejestracją aut z powiatu (czyli gmin, które były samodzielne przed przyłączeniem ich do ZG) zajmowało się Starostwo Powiatowe, i to nie jest niczyją winą, że przestało to robić po scaleniu gmin z miastem. Rejestracja aut z miasta nie leży już po prostu w ich obowiązkach, tym zajmuje się miasto.

ktoś