Wpis z mikrobloga

Kto myśli, że dłuuuga lista "niezrealizowanych, nieudanych projektów" Łukasza Budowlańca ( https://www.wykop.pl/wpis/52507947/lista-niezrealizowanych-nieudanych-projektow-szefa/ ) jest już kompletna - ten jest w mylnym błędzie!

Oto moje nominacje:
3. Postanowienie szefa o nauce języka angielskiego
2. Dystrybucja kominów prefabrykowanych z placu pod słupem
1. Przerwana budowa domu konkursowego i ewakuacja ekipy z Orzysza

W Orzyszu zostały do wykonania: więźba, pokrycie dachu i działówki. Szefu twierdził, że zostawia inwestorom poumawiane ekipy i hurtownie. A może dogadał się inaczej ze "szczęśliwymi" wygranymi w jego konkursie? Nie wiemy i już się nie dowiemy, Orzysz to temat tabu. Właśnie tam ekipę opuścił (w równie tajemniczych okolicznościach) jeden z najbardziej ogarniętych pracowników - Darek.

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy
berman - Kto myśli, że dłuuuga lista "niezrealizowanych, nieudanych projektów" Łukasz...

źródło: comment_1605685299zObSHpjFWGD9qYQ9k8Fvgv.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@chris_mack: Kusisz mnie żeby do PINB napisać z prośbą o sprawdzenie czy Dom Po Naszemu jest wybudowany zgodnie z projektem i czy przypadkiem KB nie podpisał się pod fuszerką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy też powiesz że PINB nie umie czytać albo nie zna się?
  • Odpowiedz
@berman: Pewnie uczy się nadal oglądając seriale (bo od książek to już wiemy, że nie - film poniżej) i zrealizuje tajny plan wystąpienia w programie z Parkerem Schnabel z Discovery. Dużo też mówił jak to w termowizji swój dom pokaże.
L.....M - @berman: Pewnie uczy się nadal oglądając seriale (bo od książek to już wiem...
  • Odpowiedz
@LukNIEM: Z tą termowizją to chodzi o "Dom B", gdzie część słupów zaizolował lepiej, a jeden - gorzej? Na miejscu nabywcy tego domu #!$%@?łbym się nieco - niech mitoman eksperymentuje na własnej chałupie, a nie na cudzej ;)

Shadowbaniec na pewno jest zapatrzony w Parkera - ostatnie sezony "Łukasza Budowlańca" zrobiły się tak nudne i przewidywalne, jak ostatnie sezony "Gorączki złota" ;)
  • Odpowiedz
@berman: Ta to mnie właśnie śmieszy tak miał tyle rzeczy sprawdzać na swoim domu. Latać z termowizją pokazywać różne rozwiązania. No ale sobie pomyślał że jak zrobi taki test u siebie to będzie się bujał z tym przez wiele lat.

To lepiej testować na domach innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@berman: ja przestałem go oglądać jakieś 2 lata temu jak nic z tego co obiecał nie zrobił. Poza tym on nie jest jakims pro budowlańcem więc nie warto. Robi domy w miarę ok ale nie idealnie jak to jest w zwyczaju się opisywać i chwalić tym. Nie ma na tyle praktyki w różnych budowach żeby stawiać się na piedestale i uznawać za guru budownictwa.
  • Odpowiedz