Wpis z mikrobloga

a to lipa straszna :(


@ZenoChame: żadna lipa. W zeszłym roku był ten sam próg i można było przewidzieć, że w tym roku nie będzie mniejszy.
A po drugie - w zeszłym roku od momentu zapowiedzi wykopaki i przedstawienia kryteriów zaczął się okrutny spam tagu w celu "nadrobienia zaległości" i ponabijania wpisów typu gównowpis - byle tylko dobić do 50.

Już rok temu mnie interesowała ale wtedy brałam udział w wykopace
@faramka: Rok temu były warunkowo dopuszczone osoby z 25 wpisami, jeśli brały udział w pierwszej edycji. W pierwszej edycji natomiast nie było żadnych wymogów co do ilości wpisów.
Niemniej w zeszłym roku było już zapowiadane, że dopuszczenie warunkowe z mniejszą ilością wpisów nie będzie kontynuowane w następnych edycjach
Jest mi przykro, że nie mogę wziąć udziału tym razem i już się wystarczająco naczytałam, że "trzeba było...".


@allegramente: weź pod uwagę, że wymagają tych wpisów nie bez powodu, ideą zabawy jest by te paczkę spersonalizować pod adresata, jak niczego nie da się o nim dowiedzieć, to byłabyś dla kogoś ciężkim partnerem do zabawy.
@allegramente: Pod koniec 2 edycji nie znaliśmy jeszcze dokładnych wymagań, jakie będą stosowane w kolejnej edycji - takie rzeczy ustalamy po zabawie, w wyniku analizy przebiegu zabawy, kont uczestników, ankiet itp. Dokładniej ten temat (jak i ogólnie kwestię tegorocznych wymagań) opisuję w tym komentarzu: https://www.wykop.pl/wpis/53620371/dlaczego-w-tym-roku-wykluczyliscie-osoby-biorace-u/#comment-190200561
Tam też znajdziesz informację, dlaczego był stosowany obniżony próg w 2 edycji zabawy. Po jej odbyciu się na mirko wiele osób dopytywało się, jak będą wyglądały
@dobry_programista: Z tego wpisu dowiedziałam się dwóch rzeczy:

1) Nie było jasnej informacji o zniesieniu niższego limitu na ten rok. Informowaliście o tym poszczególne osoby z osobistych kont więc ogół zainteresowanych wykopaką nie mógł się o tym dowiedzieć.

2) Stalking Twojego konta, wykonany przez tamtego użytkownika potwierdza, że nie same wpisy a również komentarze powinny się liczyć. (σ ͜ʖσ)

Tak, rozumiem po co