Wpis z mikrobloga

No i chyba koledzy w empiku polecieli sobie w kulki. Z rana preorder na digitala poszedł w anulacje.
Pierwszy telefon:
Będzie zmienione na kuriera, ktoś się skontaktuje.

Drugi telefon:
Anulowane bo nie ma w magazynie. Będzie zwrot.

Fajne zagranie, dzień przed premierą.
Ten sklep to jakiś żart, gdybym sam nie sprawdził, to nawet bym nie wiedział, bo nie pofatygowali się nawet wysłać maila z przeprosinami.

Naiwnie spytam - może brał ktoś 2 sztuki awaryjnie i ma na sprzedaż w normalnej cenie?

#empik
#ps5
  • 18
@mutencath: nie od dzisiaj Empik robi takie rzeczy. Oni potrafia trzymać 3 dni na stronie towar którego nie maja i po wpłacie wysyłać że sorry ale nie mamy na magazynie i przeciagu paru dni roboczych dostanie pan z powrotem kase ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@komarro: Żart jakiś. Zamrozili 2k złotych i przyczyny niezależne? Chętnie przyjmę kuriera nawet jak ma wyjść jutro, ale to nawet nie jest śmieszne, że sprzęt zamówiony we wrześniu nie dotrze.
@Dzordz: ja mam "w realizacji" ale pani powiedziala, ze u niej w systemi jest skompletowana i jutro kurier ma ja zabrac. Czas doreczenia byl 19-20.11 wiec fo zaakceptowania. Mam nadzieje ze mnie nie oszulala i nie bede musial drugi raz dzwonic
@mutencath: ja scisnieniowany caly dzien przez to. 2 telefony na infolinie jakas babeczka nic nie wiedziala co chwile musialem czekac bo szla zapytac, a dzisiaj na wszystkie pytania od reki odpowiedziala mysle ze legit info moze byc
@mutencath: Ja zamawiałem w Empiku wersje standardowa nie digital i w poniedziałek dopłaciłem resztę kwoty bo na początku tylko te 250zl płaciłem.
Dzisiaj przyszedł mi mail z informacja o wysyłce i numerem przesyłki do śledzenia u kuriera DHL. A na stronie Empiku mam status „W DRODZE”.
@mutencath: wyjasnilem z konsultanką, pierwszy status był pomyłką, tam gdzie dopłacałem mam prawdziwy numer przewozowy, więc nie bede miał dwóch konsol ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@wykush: a co mówi Ci tracking paczki? Ja mam UPS i jak kojarze mają dość kiepski system śledzenia. Jedyny moment który mi sie zgadza to moment jak dostarczy i to nie zawsze