Wpis z mikrobloga

Kumpel ma iptv od telee i ma coś spierdzielone że nie może odnawiać listy tylko co miesiąc wykupuje nowa listę i co miesiąc zmienia mu się link do listy. Listę tą ma wpisaną w trzech urządzeniach (2tv i telefon), oczywiście ogląda tylko na jednym źródle jednocześnie. Pytanie, czy jest jakiś sposób żeby nie trzeba było co miesiąc w każdym źródle edytować linka do tv tylko żeby np zrobić to jakoś na kompie? Jakaś domena pod która podpinał by ten link główny czy jakiś skracacz linków czy coś w tym stylu?
#iptv #teleelevidenie #plusx
  • 8
  • Odpowiedz
@fipii: My services, Info(przy playliście), "Actually, it's until..." i zielony plusik można doładować też na jeden lub kilka miesięcy wybraną playlistę.
  • Odpowiedz
Brał automatic renaw i nie działało, kase pobierało a lista nie działała. Pisał do tego gościa to tamten go od oszustów wyzywał wiec dał sobie spokój i tworzy nowe listy
  • Odpowiedz
Ja nie widziałem, tylko tyle co mi opowiadał że brał automatic renew i pobierało kasę a lista przestawała działać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fipii: rusek jest walniety, mi też nie działało renew, ściągneło kasę i nic, wykupilam nowa listę napisałam żeby mi zwrócił hajs czy cos zaproponował a on ze to nie jego wina i potem przestał odpisywać xD
  • Odpowiedz