Wpis z mikrobloga

Już mi dzbany z moderacji usunęli nieprzychylny wpis o OSK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomnę więc jeszcze raz: "Protestujące kobiety" OSK chcą sobie zorganizować osobny, "nowy" Dzień Niepodległości 28 listopada, bo 11 już im nie pasuje. Takimi akcjami nie przekonają do siebie nikogo neutralnego - a już na pewno nie mnie. Dzieleniem wspólnego święta całego narodu tylko przyczyniają się do wzrostu burdelu, jaki funduje nam Jarek i jego wesołe chłopaczki.

Człowiek chciałby nawet poprzeć te protesty, ale to już na kilometr śmierdzi nie tyle niezadowoleniem z rządów PiSu, co czystą ojkofobią. Nie pozostaje nic innego jak krzyżyk na drogę, kop w zad i splunięcie w twarz za dalsze dzielenie społeczeństwa. Hatfu.

#strajkkobiet #protest #4konerwy #neuropa #3centryny #polska #moderacjacontent
  • 9
@rorf46: Ja sam pojedynczy nie jestem istotny. Ale w tym kraju neutralni stanowią większość, więc radykalnymi poglądami nic się nie ugra.

PS. Ojkofobia współczesnym patriotyzmem


Jeszcze czego xD
@RandomowyMetal: Zgadzam się, że 11 nie jest idealny, ale taka data została ustanowiona, i takiej powinniśmy się trzymać. Ewentualnie powrócić do pomysłu pierwszej niedzieli po 11. Jak już raz zaczniemy zmieniać, to stanie się to kolejnym tematem do mielenia w Sejmie przy każdej zmianie władzy, a nie o to w święcie niepodległości chodzi.