Wpis z mikrobloga

10 listopada złożyłem zamówienie na oculus quest 2.
Zapłaciłem paypalem, wchodzę na maila, jest wiadomość od oculusa z podziękowaniem za zakup.
Co kilka dni sprawdzam jak tam postęp z przesyłką i cały czas statu zamówienia "Przetwarzanie"
Co dziwne z mojego konta bankowego nie zabrało mi kasy za zakup, to samo jest na koncie paypal, zero śladu po transakcji za oculusa. Co jest grane ? Przecież gdy robiłem zamówienie to logowałem się na paypala, kwota była przeliczona na pln i na 100% zrobiłem ten przelew ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oculus
#oculusquest
#paypal
#kiciochpyta
Zygfryt_Janik - 10 listopada złożyłem zamówienie na oculus quest 2.
Zapłaciłem paypa...

źródło: comment_1605806719E9Ar7CmIDWSloL9fi8cagb.jpg

Pobierz
  • 19
@arcpl: ja zamówiłem na początku listopada, miałem termin wysyłki na 1 grudnia, potem na 5. Tydzień temu zmienili na 8. Anulowałem zamówienie i kupiłem na scan. Od wtorku mam go w domu. Także nie polecam oficjalnego sklepu za to polecam scan.
@xxx12321_new: Zamawiałeś w poniedziałek i wczoraj już przyszło? Ja też zamawiałem na scan.co.uk w zeszły piątek i ciągle mam status "płatność zatoryzowana"... Pisałem do nich nawet wiadomosć ale odpisali mi tylko coś w stylu że produkt ma niską dostepność w magazynie itd... Szkoda gadać
Widzę zamówienia teraz z 2 grudnia na 8 grudnia, super nieźle w kulki leca.
Moje zamówienie od 5 listopada stoi z datą 2 grudnia ale jutro jest dzień roboczy pewnie zmienia na 8 grudnia jak dla nowych zamawiajacych. Tylko pogratulowac