Wpis z mikrobloga

Mirki, napewno znajdzie się wśród was ktoś, co ma biurko narożne z #ikea a konkretnie Micke (pic rel) - pytanie jest banalne, ale oczywiście na stronie ikei nie ma na nie odpowiedzi:
Jakiej wielkości monitor wchodzi w ten narożnik? (oczywiście tak by nie był gdzieś w głębi mocno, tylko tak jak się normalnie da używać? )

Chciałbym młodemu powiększyć biurko do nauki zdalnej - bo na nim burdel straszny jak coś pisze, rysuje, klei a tu jeszcze klawiatura, myszka, herbata, kanapki ... i do "zwykłego" micke dostawiłbym mu narożnik (co by tam wrzucić monitor i klawiaturę, a zostawić blat prostokątny do prac pisarskich) ale nie wiem czy to ma sens - czy tam w ogóle coś współczesnego się mieści?
Na oko to miejsce wygląda na mniejsze/węższe niż w nadstawce (gdzie ledwo na styk wchodzi 27") ale nie będę 100km w jedną stronę dymał do zamkniętej ikeii by to zmierzyć ;)

#pcmasterrace #komputery #meble #ikea #ikeahack
hrumque - Mirki, napewno znajdzie się wśród was ktoś, co ma biurko narożne z #ikea a ...

źródło: comment_160582346661G9rMuqL7h4viZWhDiC1c.jpg

Pobierz
  • 8
@Adriian321: dlatemu pytam. Komp jest typu SFF więc mógłby od biedy stać (wisieć) z tyłu za monitorem nawet, więc miejsce nie będzie bardzo zmarnowane...

Szkoda że narożnego Micke nie da się kupić taniej ale bez tej bezsensownej nadstawki
w instrukcji składania wymiarów nie ma

@wypokowy_expert: to jest durnota ikei, nie ma https://www.ikea.com/pl/pl/assembly_instructions/micke-corner-workstation__AA-1893346-2_pub.pdf (choć ich instrukcje składania są kopalnią wiedzy o produkcie znacznie lepszym, niż same zdjęcia itp, bo pokazują jak to jest zbudowane, jak np wygląda od tyłu itp). Na www są już wymiary - ale nie wnęki.
Co prawda znalazłem wpis "pasuje do ekranów do 22" - ale nie wiem czy 16:9, 16:10, 4:3 czy co miał autor
hrumque - > w instrukcji składania wymiarów nie ma
@wypokowyexpert: to jest durnota ...

źródło: comment_1605824840WPUXzw83mdNU5j9QRdOlCm.jpg

Pobierz