Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy uważacie, że możliwy jest związek takiej protestującej Julki z antymaseczkowcem Sebastianem?
Tak poważnie to jakiś czas temu poznałam chlopaka. Ja lvl28 on lvl29. Początek był spoko, mamy bardzo dużo wspólnego, gadamy na wiele różnych tematów. I wszystko było lux dopóki nie wjechał temat polityki. Ja wiedziałem, że on się tym interesuje ale kto zaczyna znajomośc od tematu polityki. Aż od jakiegoś miesiąca kiedy włączyliśmy ten temat...
I czar pryska :(
Facet jest totalnym prawicowcem, ciągle usprawiedliwia PiS, wszędzie widzi spiski, ustawki i prowokacje, a na każdy rzeczowy argument oczywiscie zaczyna opowiadac o tym jaki to Tusk był straszny. Smolensk to zamach itp.
Ja jestem raczej centrowa osobą, popierałam protesty skierowane na obronę kompromisu aborcyjnego, lubie czytac o polityce i sie nia troche interesuje, nienawidze PiSu i tego co zrobił z tym krajem i pierwszy raz w życiu zastanawiam się czy nie zakończyć znajomosci z powodu roznych upodoban politycznych czy po prostu sprobowac wylaczyc ten temat. Myslicie ze jestem wredna ze az tak to przezywam, czy moje watpliwosci sa uzasadnione?
#pytanie #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb6dd059e646f000a8aaee6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 81
Jeśli chodzi o związek na stałe to myślę, że to bardzo zły pomysł. Później będziesz przez resztę życia chciała coś zrobić, powiedzieć i będziesz miała od razu kontrę, najlepiej kiedy niebieski ma takie poglądy jak Ty lub zbliżone. Pomyśl jak mielibyście dzieci, to one dostaną rozdwojenia jaźni, kogo powinny słuchać.