Wpis z mikrobloga

@Kuzniar_Cebularz: 5 jest super i bardzo polecam, przez 4 nigdy nie przebrnęłam. Mechanika bardzo podobna, grafika wiadomo, lepsza w 5, najwięcej się rozbija o samą historię, tak poza tym to wszystkie FC lecą tym samym schematem, pokonać złego, odbić posterunki, zbierać znajdźki.
@Just_Doesnt_Know chłopie, ja nie liczę fps jak pieniędzy na koncie, kupiłem sobie konsolę tylko dlatego że była promka rok temu na BF u naszych zachodnich sąsiadów (one s bez napędu za 400 nówka).
To tak jakbym zapytał o auto 1.6 najlepiej w gazie do 10k a Ty byś mi wyjechał z tekstem że poniżej 200 KM to Ty nawet za kierownicę nie wsiadasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kuzniar_Cebularz: 5 była pierwszą grą, jaką przeszłam na konsoli i wspominam super, do 4 na pewno jeszcze kiedyś zrobię podejście, ale te azjatyckie klimaty i jakieś górskie gangi to w ogóle nie mój klimat, w odróżnieniu od amerykańskich rejonów i charyzmatycznego religijnego kultu, który przejął Montanę. Na to bym patrzyła na Twoim miejscu, bo to główna różnica oprócz grafiki między grami.
@Kuzniar_Cebularz: John Seed z 5 jest jednym z lepszych świrów z gier. Nie taki czarno-biały jak zwykło się przedstawiać takich ludzi. Piękne sceny gdy traci sojuszników.
Bardziej mi zapadł w pamięć niż główny oponent z 4 a nawet 3.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuzniar_Cebularz:

Obie są świetne, ale jak musisz wybrać tylko jedną to bierz piątkę bo będziesz się lepiej bawić.
No i polecam zrezygnować całkowicie z poruszania się samochodem i do wszystkich misji chodzić pieszo, świat gry jest piękny ( ͡º ͜ʖ͡º)