Wpis z mikrobloga

@antkowa: ostatnio byłem, bo zapomniałem i nikt mnie nie wyganiał, wychodząc widziałem kartkę że seniorzy mają w tych godzinach pierwszeństwo
  • Odpowiedz
@antkowa: ponoć tak, ale z receptą masz pierwszeństwo. Poza tym 99% aptek obsługiwanych jest przez ludzi inteligentniejszych od pawiana i potrafia ocenić czy jesteś awanturnikiem czy potrzebujesz pomocy.
  • Odpowiedz
@antkowa: :D i prawidłowo. Te godziny dla seniorów to jakaś paranoja. Ostatnio jechałem w trasę, i chciałem wejść kupić sobie jakieś śniadanie w piekarni. Ekspedientka jak mnie zobaczyła w drzwiach, to natychmiast kazała mi wyjść. A była tak bojowo nastawiona, że jakbym tego nie zrobił, to pewnie by zaczęła we mnie pieczywem rzucać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@antkowa: W rodzinie mamy farmaceutów i u nich w aptece przyjmują wszystkich z receptami. Generalnie nia maja mozłiwości wywalania kogokolwiek za aptekę bo same kobietki pracują. Awanturników juz miały, odważni meżczyźni co lubią pogrozić kobietom za ladą.
  • Odpowiedz
@Pan_Z: ostatnio się tak przejechaliśmy w górach xD urlop, zaplanowana trasa, wyjechaliśmy po 9 żeby o 10 wyjść na szlak. Myślimy obok szlaku jest sklep to kupimy buły i wodę na drogę. No i ciul, bo do sklepu weszliśmy 10.05 xDDD
  • Odpowiedz
@unified_observer: wiadomo, przecież to oczywista wina farmaceutów i pracowników aptek, że są godziny dla seniorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo jak to wina pani na kasie w Lidlu, że towar się nie nabił z promocją.
  • Odpowiedz