Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prankster_XDD:
Ad.1 - Oculus ma trochę gorszy ekran, ale nie warto dopłacać tych kilku tysięcy tylko dla tego.
Ad. 2 - Ja grałem dwie godziny w salonie i kontrolery z Indexa są lepsze, lepiej śledzą pojedyńcze palce i lepiej się je trzyma. Natomiast te z HPka (widziałem tylko na YT) wyglądają na mniej poręczne i już udowodnione, że mają gorszy tracking.
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: Ad. 1. Jesteś w wielkim błędzie. Różnica w jakości obrazu jest gigantyczna. Oczywiście na korzyść g2. Nie mówię tylko o wyższej rozdzielczości ale i o kolorach/kontraście który bije questa 2. Dodatkowo masz znacznie większy sweetspot (który jest kiepski na quescie) i w zasadzie brak godrays. Jest również fov troszkę większy. I tak warto dopłacać to tego, bo jest to piękny obraz na którym już nawet przyjemnie się ogląda filmy :).
  • Odpowiedz
@ReevoX: ja mam questa 2, kumpel indexa, jakość obrazu na questcie jest lepsza, ale index wygrywa większym fov, osobiście czekam na maj 2021 i decagear 1, jeśli to wyjdzie i spełnia wszystkie obietnice to za cenę do 3k nie będzie lepszego headsetu, nawet index wymieknie, jedyny minus decagear to 90hz i tylko w tym ustępuje indexowi, minimalnie mniejszy fov ale myślę że jest to do zaakceptowania w dwukrotnie mniejszej cenie i
  • Odpowiedz
@ekokukurydza: Nie liczyłbym na decagear, że będzie z tego coś ciekawego :). Dodatkowo nie zapominaj, że ma on wyjść w maju czy coś takiego. Na bank się nie wyrobią z tym, a kto wie może w tym czasie wyjdzie jeszcze coś lepszego. Poza tym wątpie bardzo w nich. Obejrzałem z nimi wywiad od Sebastiana ponad 1h i jakoś nie wygląda to dla mnie zbyt optymistycznie :).
  • Odpowiedz