Wpis z mikrobloga

@keatywny_nick: Chyba tak z ceną było jak piszesz ~ była wyjściowa ale dostałem mały rabat od TIGAR przez znjaomości (niby nie dużo ale i tak pare PLN w kieszenie zostało plus brałem na firmę zegarek ) Przestawiłem się na ten model tylko i wyłącznie ze względu na trenowanie Triathlonu i jestem mega zadowolony z ilością funkcji i bajerów! Geneza zakupu łączyła się z zakupem trenażera ELITE SUITO bo stary Garmin Forruner
@quiksilver: Zajebisty jest w nim patent na szybkie wymienianie paska, bateria trzyma mega długo, ale tak na prawdę ten krótki czas eksploatacji i poznanie jego funkcji i możliwości nie daje mi w sumie wychwalenia go jakoś! Jak minie kika tygodni to na pewno napiszę i zawołam Ciebie Mireczkq jak się sprawuje! Teraz można go wychwalać ale tak dosłownie to dopiero się z nim docieram!
@quiksilver: Wrocław

P.S.: Na szosę mam garmina na kokpicie, jakiegoś starego, ale daje radę i obsługuje anta, chociaż nie korzystam z pomiaru mocy , zbyt amatorsko jeżdzę. Bez awarii z 5 lat działa, stąd szukam tylko Garmina, Suunto, Polary odpadają - zabaweczki trochę :)
@kakaraper:

Nie no, czytaj uważnie.
Feniksa jeszcze nie kupiłem, rozkminiam czy warto w ogóle w Polsce/ew. BF rokuje patrząc na ceny w UE.
A na rowerze mam zapięty komputer Garmina (stary już, czarno-biały, edge 800? coś takiego, kiedyś był drogi),
pewnie Fenix go zastąpi. Może kupię zapinkę na kierę na Feniksa i pas na serce będzie kompatybilny z tym zegarkiem?

Jaram się tym Feniksem im więcej o nim czytam :)
@pikko91: no się czaję na BF, też dzisiaj z nimi gadałem , kazali obserwować w piątek, również bez konkretów.
Mierzyłeś tego X? Bydle fest?

W USA na oficjalnym Garminie są już od tygodnia -24%, DE pierwszy lepszy sklep też -

https://www.sportler.com/de/p/garmin-fenix-6x-pro-sapphire-sportuhr-10824577?filterFarbe=Black&filterGröße=51+x+14%2C9+mm

2800 za 6XPro z szafirem (przy #!$%@?*wym kursie, ale to chyba bez znaczenia), u nas 3700...