Wpis z mikrobloga

  • 707
Nostalgia. Plusujesz? Plusujesz!
Były czasy, teraz nie ma czasów, sentymentalne seriale, które się oglądało przed pójściem do szkoły, albo od razu po powrocie. Coś tajemniczego. Nie wiem do czego porównać tamte seriale, miały w sobie to coś. Miło się wspomina. Kiedyś po wielu latach obejrzałem ponownie #sagala, miło, ale trochę czar prysł. Mimo wszystko, polecam, ten jakże piękny powrót do przeszłości. #sagala #wow #nostalgia #seriale #dziecinstwo #szkola #tesknota #tobylyczasy #powrotdoprzeszlosci #seriale #polskiekino #polskieseriale #polecam #kamien
kecyc - Nostalgia. Plusujesz? Plusujesz! 
Były czasy, teraz nie ma czasów, sentymenta...

źródło: comment_1606025466vvEUJYwtZiancvYFrlY5mj.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Tank1991: gwiezdy pirat, sagala, słoneczna włócznia, wow i trzy szalone zera. #!$%@? to byli czasy xDDDD A już nie mówię o starszych polsko-australijskich o tych dzieciach agentach czy dwa światy xD
  • Odpowiedz
@kecyc: ja je bardziej kojarzę z wakacyjnym, feriowym chillem, nie trzeba do szkoły, babcia zaraz przyniesie śniadanko i ciepłą herbatkę mmmm kiedyś to było ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@mrmydlo napisałem przecież, że ponownie obejrzałem ten serial i już nie było takiego zafascynowania, ale mimo wszystko miło było sobie przypomnieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kecyc: Z tajemnicy sagali po latach najwieksze drewno to glowny aktor. Kto i pojakich znajomosciach obsadzil go w tej roli.
  • Odpowiedz
@kecyc: seriale takie jak:
Wow
Słoneczna Włócznia
Dwa Światy
100 minut wakacji
Magiczne Drzewo
Trzy szalone zera
Maszyna Zmian
Gwiezdny Pirat
Tajemnica Sagali

to było coś. A dzisiaj nie robią takich fajnych rzeczy.
  • Odpowiedz
@kecyc: nie, jakoś nigdy nie trawiłem seriali z tych małym w okularach i małą Jabłczyńską, jedyne seriale z małolatami z młodych lat do jakich mam sentyment to siedem życzeń i Tata a Marcin powiedział
  • Odpowiedz